Верховний суд ЄС вважає, що правила трансферу гравців ФІФА порушують законодавство союзу
Джерело: Reuters
Верховний суд Євросоюзу вважає, що трансферні правила керівного органу футболу ФІФА суперечать законам ЄС.
Про це мовиться у рішенні суду щодо резонансної справи з колишнім французьким футболістом Лассаном Діаррою. У своєму рішенні суд посилається на принципи вільного переміщення, ухвалені ЄС.
“Вказані правила такі, що вони забороняють вільному переміщенню професійних футболістів, які хочуть розвивати свою діяльність переходячи до іншого клубу”, – мовиться у постанові суду.
За правилами ФІФА, якщо футболіст достроково розриває контракт з футбольним клубом “без поважної причини”, він повинен виплатити цій команді компенсацію.
Якщо ж цей гравець переходить до іншої команди, то вона також повинна нести відповідальність за виплату компенсації.
- Іспанського футболіста Уго Мальйо засудили за сексуальне насильство над жінкою в костюмі папуги перед матчем Ла Ліги.
Нацполіція встановила виконавців вбивства полковника СБУ Івана Воронича у Києві. Чоловіка й жінку ліквідували під час затримання.
Понеділок, 14 липня, в Україні буде традиційно липневим – спекотним або дуже теплим, залежно від регіону. Температура повітря у південних, східних і більшості центральних областей сягатиме +29…+34°C. У північній частині – близько +27…+30°C. На заході – відносно комфортніші +25…+29°C. Без опадів, за винятком західних регіонів, де ввечері можуть пройти грозові дощі зі шквалами та локальним градом.
Російські війська просунулися в районі Мілового на північному сході Харківської області, приблизно за 16 кілометрів від Великого Бурлука. Про це свідчать геолокаційні відео, опубліковані 12 липня, а також звіти американського Інституту вивчення війни.
Російські війська посилюють атаки на українські міста, а Москва вже готує нову хвилю наступу на фронті. За інформацією видання BILD, посилаючись на джерела в російському Генштабі, Кремль отримав план масштабної наступальної операції, яку планують розпочати в другій половині літа.
Тонкий шар рідини, який часто з’являється на поверхні йогурту, насправді є сироваткою – корисним молочним білком, а не ознакою псування продукту. Попри поширене бажання вилити цю воду, дієтологи радять робити навпаки – просто перемішати її назад у йогурт.