«Моя війна»: Валерій Залужний розповів, коли вийде його книга

Джерело: Букви

Валерій Залужний повідомив, що написав книгу. Ексголовнокомандувач ЗСУ сподівається, що вона вийде вже цього року.

Колишній головнокомандувач ЗСУ, а нині Посол України у Великій Британії Валерій Залужний зустрівся з українськими студентами в Лондоні. Подію, що пройшла 3 жовтня, організувала Українська студентська спілка. На заході була присутня й журналістка Букв.

Генерал у відставці розповів, що написав книгу для молоді. Залужний каже, що вона побачить світ у грудні.

“Сперечався я з одним дідом. І він мені каже: “нащо ти назвав її “Моя війна”? А де ми, українці?”. Я ж книгу писав для молодих людей. “Моя війна” – із власними страхами, з людьми, які завжди будуть перешкоджати, і з обставинами…”, – розповів Залужний.

До слова, 22 серпня вийшла в продаж перша книга про ексголовнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного під назвою “Залізний генерал. Уроки людяності”. Авторка, Людмила Долгоновська, колишня радниця Залужного зі стратегічних комунікацій, частково розкриває його погляди на життя, війну та політику.

  • Валерій Залужний розповів, що він не підтримує мобілізацію молоді 18-25 років, адже, на його думку, ця вікова категорія – це майбутнє України. До цього можна прийти лише у крайньому разі.
  • Колишній Головнокомандувач ЗСУ, а нині посол України у Великій Британії Валерій Залужний опублікував пост на підтримку однієї з матерів військовослужбовця – Олени Черніньки, котра нині розшукує свого сина. Жінка випустила книгу “Лемберг”, у якій розповіла про війну та роль мами військового у цьому протистоянні.

The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган  – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.

На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.

Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.

У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.

Платформа McHire, яку McDonald’s використовує для прийому на роботу нових співробітників, виявилася вразливою до елементарного злому. Двоє незалежних дослідників кібербезпеки – Ієн Керролл і Сем Каррі – з’ясували, що до внутрішньої системи, яка обробляє заявки кандидатів, можна було увійти, просто ввівши логін і пароль “123456”.