Через російський удар по Херсону поранено поліцейського

Джерело: ГУНП в Херсонській області

У Херсоні під артилерійським обстрілом опинився мікрорайон “Північний”.

Удари спричинили пожежу на складах і пошкодили адміністративну будівлю, багатоквартирний будинок, складські приміщення та два автомобілі. Постраждав 31-річний працівник патрульної поліції, у якого діагностували контузію та черепно-мозкову травму, але його життю нічого не загрожує.

Внаслідок скиду з БпЛА в центрі Херсона поранено 54-річного чоловіка з вибуховою травмою та уламковим пораненням ноги. Окупанти обстріляли Дніпровський район, пошкодивши приватний будинок і газопровід. Також скинули вибухівку на територію медзакладу, що пошкодило будівлю лікарні та автомобіль, але пацієнти й персонал не постраждали.

Джерело: Поліція Херсонської області

Крім того, росіяни атакували Антонівку дронами, внаслідок чого поранено 51-річного чоловіка з вибуховими та черепно-мозковими травмами. Також пошкоджено приватний будинок.

У Комишанах ворожий артобстріл пошкодив п’ять приватних будинків, постраждала 63-річна жінка з контузією і травмами.

Кізомис також зазнав удару з реактивних систем, пошкоджено приватний будинок, а внаслідок дронових атак пошкоджено ще один.

Дронами типу “FPV” обстрілювали Берислав, Дудчани та Зміївку, пошкоджено два будинки.

Артилерія пошкодила три приватні будинки у Станіславі, Білозерці та Чорнобаївці, а також господарську споруду у Томариному.

У Шляховому ворог обстріляв господарчу споруду.

Правоохоронці викрили канал незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон до Молдови та невизнаного Придністров’я.

24 червня російські війська атакували автозаправну станцію на околиці Сум. Внаслідок ворожого обстрілу постраждали троє цивільних.

Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.

Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.