У м’ясі, яке постачали до ЗСУ, знайшли голки

Джерело: Геннадій Кривошея/Facebook

Член Громадської антикорупційної ради при Міністерстві оборони Геннадій Кривошея повідомив, що в м’ясі, яке постачають українським військовослужбовцям, виявили голки. 

“Здогадайтесь що це? Ось таку голку виявили військові в замороженій курятині. Цікаво, що на це скаже постачальник Міт пром? Як на мене це лише підтверджує, що курочка “наркоманка”…?” – написав він.

В агенції “Державний оператор тилу” (ДОТ) прокоментували ситуацію, пояснивши, що в описах до товарів, за якими вони здійснюють закупівлю, відсутня норма щодо допустимого рівня води в м’ясі. 

“Раніше ми вже ініціювали ці зміни та направили наші напрацювання до ГУР СМЗ. Щодо цього випадка. Буде проведено розслідування. Всю партію відізвали”, – написали вони.

У ДОТ додали, що контрактом передбачено штраф для постачальника в розмірі 20% на всю повернуту партію м’яса.

  • Сьогодні, 1 листопада, Міністерство оборони України оголосило про початок торгів на закупівлю їжі для Збройних сил України. Відтепер вони відбуватимуться за новими правилами.
  • Після розслідування журналіста Юрія Ніколова про те, що в Міноборони гуртові ціни на деякі продукти було завищено у 2−3 рази порівняно з роздрібними цінами, а зокрема яйця по 17 грн за штуку, ціни зменшено.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 25 липня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 153 бойові зіткнення.

Від початку року кількість жертв серед цивільних в Україні через російські обстріли сягнула найвищого рівня за останні три роки.

Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.

Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.

На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.