Президент Сербії Вучич відмовився від участь у саміті БРІКС

Джерело: “Радіо та телебачення Сербії” 

Президент Сербії Александар Вучич не буде присутній на саміті БРІКС, який пройде з 22 по 24 жовтня в Казані (Росія).

Як повідомляється, на 23 жовтня у Вучича заплановані зустрічі з прем’єр-міністром Польщі Дональдом Туском, а також з прем’єр-міністром Греції Кіріакосом Міцотакісом і президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн.

Він зазначив, що навіть без цих запланованих візитів “йому було б складно приїхати через певні обставини, які добре відомі Путіну”.

“Я сказав йому, що навіть без цього буде складно, але ми відправимо делегацію з чотирьох наших міністрів”, – сказав Вучич.

Сербію на саміті представлятимуть міністри Братислав Гашич, Олександр Вулін, Адріяна Месарович і Ненад Попович.

Раніше президент Бразилії Лула да Сілва також скасував свою участь у саміті через травму голови, отриману в резиденції.

Російські окупанти атакували залізницю у двох областях України. Є жертва.

Російські окупанти завдали повторного удару по вогнеборцях у Глухівській громаді на Сумщині під час гасіння пожежі, що виникла після ворожої атаки на складське приміщення.

Російські окупанти безпілотником атакували медзаклад у Слов’янську на Донеччині.

Вранці 25 червня російські окупаційні війська атакували медзаклад у Херсоні.

На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення світла.