КНДР може випробувати міжконтинентальну балістичну ракету під час виборів президента США

Джерело: Reuters

За припущення південнокорейської розвідки, КНДР може здійснити випробувальний запуск міжконтинентальної балістичної ракети (МБР) під час виборів президента США.

За даними розвідки, Північна Корея розгорнула пускову установку, готову до запуску МБР. У Південній Кореї припускають, що випробувальний запуск або ж чергове, вже сьоме ядерне випробування, КНДР проведе саме 5 листопада, у день вибрів у Сполучених Штатах.

“Підготовка транспортно-монтажної пускової установки завершена, вона розгорнута у певному місці і запуск МБР для технічної перевірки повернення боєголовки можуть присвятити президентським виборам у США, або до (виборів), або після (виборів) у листопаді”, – сказав на брифінгу південнокорейський депутат Лі Сон Квон.

При цьому інший депутат Пак Сун Вон висловив сумнів щодо того, що ракета вже завантажена у пускову установку, хоча вважає, що її могли доставити до відповідного місця.

Північна Корея провела серію випробовувальних запусків МБР з різкою траєкторією, аби снаряди падали на близьких відстанях – набагато менших порівняно з дальністю ракети – у межах безпеки, аби уникнути політичних наслідків.

Однак запуск МБР по стандартній траєкторії є необхідною умовою розробки ракети, адже він дозволяє гарантувати, що боєголовка зможе повернутись в атмосферу, при цьому зберігаючи контроль та можливість вразити вказану ціль.

The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган  – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.

На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.

Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.

У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.

Платформа McHire, яку McDonald’s використовує для прийому на роботу нових співробітників, виявилася вразливою до елементарного злому. Двоє незалежних дослідників кібербезпеки – Ієн Керролл і Сем Каррі – з’ясували, що до внутрішньої системи, яка обробляє заявки кандидатів, можна було увійти, просто ввівши логін і пароль “123456”.