Тварини в небезпеці: притулок «Щасливий пес» закликає допомогти подолати наслідки стихії
Джерело: Міні-притулок “Щасливий Пес”/Фейсбук
У Кропивницькому притулок для бездомних тварин “Щасливий пес” звернувся по допомогу через стихійне лихо, яке спричинило значні пошкодження на території та травмування тварин.
За інформацією ГУ ДСНС в області, внаслідок сильного вітру повалено дерева на вулицях Бобринецький шлях, Михайлівській, Тельнова, Полтавській у Кропивницькому та на автомобільній дорозі М-23 на території Первозванівської громади.
Міні-притулок опинився в кризовій ситуації через сильний вітер, який спричинив значні руйнування на території та небезпечні умови для співробітників і тварин. Дерева обірвали електропроводи, залишивши притулок без опалення і створивши ризик ураження струмом для персоналу.
Дві працівниці притулку нині докладають усіх зусиль для порятунку тварин, котрі потребують негайної допомоги.
Серед постраждалих тварин опинився Рижуля, котрого придавило деревом, внаслідок чого він втратив багато крові. Ветеринари роблять усе можливе, щоб стабілізувати його стан. Ще один мешканець притулку, старий пес, на ім’я Чарлік, також отримав травми після того, як на нього впало дерево.
Керівники притулку звертаються до всіх небайдужих з проханням допомогти їм у цей критичний момент. Притулок потребує фінансової допомоги на лікування травмованих тварин, а також на відновлення пошкодженої інфраструктури.
Детальна інформація про допомогу притулку міститься за посиланням.
Раніше у прифронтовому Мирнограді місцевий притулок для сотень тварин закликав допомогти з місцем для евакуації улюбленців. Тварин необхідно вивезти з Донеччини у безпечніші регіони, якомога далі від обстрілів.
Уночі 12 липня російські окупаційні війська масовано вдарили по українських містах ракетами і безпілотниками.
Українське довкілля зазнало масштабних руйнувань унаслідок повномасштабного вторгнення Росії – вже зафіксовано понад 9000 випадків екологічної шкоди. Про це повідомила міністерка захисту довкілля Світлана Гринчук під час Міжнародної конференції з питань відновлення України URC-2025, що завершилася в Римі.
Життя британських монархів – це не лише урочистості й титули, а й постійна загроза безпеці. У 1980–90-х роках члени королівської родини неодноразово ставали мішенню замахів, спроб викрадення та нападів божевільних. Цей тиск особливо гостро відчувала принцеса Діана – одна з найвідоміших і найбільш переслідуваних ЗМІ жінок свого часу.
Національний інститут раку США (NCI), один з головних центрів боротьби з онкологією у світі, переживає масштабну кризу. Після десятиліть підтримки з боку обох політичних таборів і значного прогресу в зниженні смертності від раку, інститут опинився в епіцентрі різких скорочень, кадрових чисток та адміністративного хаосу – наслідків рішень адміністрації Дональда Трампа.
У Китаї вчені навчилися вставляти мікроконтролери прямо в мозок бджіл, щоб керувати їхнім польотом. Такі “кіборги” можуть стати новим інструментом для військової розвідки або пошукових операцій після катастроф.