Команди світових лідерів уже думають, як організувати зустрічі з Трампом – CNN

Джерело: CNN

Поки світові лідери надсилають вітання переможцю президентських виборів у США, їх помічники вже думають, як організувати зустрічі з Дональдом Трампом найближчими місяцями.

За словами джерел, лідери країн готові до будь-яких варіантів, зокрема до поїздки у Нью-Йорк або до зустрічі у резиденції Трампа у Флориді в Мар-а-Лаго.

“Іноземні лідери, звертаючись до Трампа після його перемоги, покладаються на свій досвід спілкування з ним під час його першого президентства, коли дивіденди приносили лестощі та особиста увага”, – йдеться в матеріалі.

Як заявив один із дипломатів, лідери наслідують приклад покійного прем’єр-міністра Японії Сіндзо Абе, який відразу після перемоги Трампа у 2016 році попрямував до Нью-Йорка для зустрічі у Trump Tower, взявши у подарунок набір позолочених ключок для гольфу.

Тоді як інший іноземний дипломат сказав, що “розуміння” Трампа тепер краще порівняно з 2016 роком, що призвело до потоку вітальних листів ще до офіційного оголошення підсумків виборів.

Президент США Джо Байден підписав закон, який офіційно визначає білоголового орлана як національного птаха Сполучених Штатів. Хоча цей хижий птах з білим пір’ям на голові й жовтим дзьобом уже понад два століття є символом країни, зокрема на Великій печатці США з 1782 року, офіційний статус він отримав лише тепер.

У США фахівці компанії Honest Hands Rings виготовили унікальну обручку з місячного метеорита та фрагмента космічного корабля “Аполлон-11”, завдяки якому в 1969 році астронавти вперше висадилися на поверхню супутника Землі.

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів оскаржуватиме рішення ВАКС стосовно заборони реалізації майна підозрюваного у держзраді ексдепутата Віктора Медведчука. Про це мовиться в офіційній заяві агентства.

Перуанський поліціянт, переодягнений у різдвяного персонажа Грінча, 20 грудня цього року очолив операцію з викриття банди наркоторговців.

Понад 1500 осіб втекли з в’язниці в столиці Мозамбіку, Мапуту, скориставшись заворушеннями, які почалися після оголошення результатів президентських виборів.