У США суд вирішив, що у разі розірвання заручин обручку слід повернути тому, хто її купив
Джерело: The Washington Post
Суд американського штату Массачусетс постановив, якщо весілля не відбулося, то обручку слід повернути партнерові, який її придбав. При цьому не враховується, хто “винен” у розриві.
Як розповіли у виданні, таке рішення винесли у справі Брюса Джонсона та Керолайн Сеттіно. Пара зустрічалася рік перед тим, як заручитися. Джонсон зробив пропозицію коханій у 2017 році, під час вечері в ресторані, подарувавши їй каблучку з діамантом бренду Tiffany вартістю 70 тисяч доларів.
Але згодом пара завершила стосунки. За словами Джонсона, жінка перестала його підтримувати, кричала, обзивала і не супроводжувала на прийомах у лікаря, коли у нього діагностували рак простати.
Чоловік подав до суду на Сеттіно, стверджуючи, що він є законним власником прикраси.
У 2021 році суддя Вищого суду округу Плімут, штат Массачусетс, постановив, що Джонсон був “винним” у розірванні заручин, а тому Сеттіно може залишити обручку собі.
Натомість у вересні 2023 року апеляційний суд скасував це рішення, заявивши, що Джонсон не винен, оскільки його рішення розірвати заручини “було розумним”.
Справа дійшла до Верховного суду штату Массачусетс, який не переглядав правові норми щодо подарунків на заручини з 1959 року. Тоді була схожа ситуація: пара сперечалася, кому має належати обручка після закінчення стосунків. Суд постановив, що покупець може забрати подарунок, тільки якщо він був “невинним” у розриві.
Однак тепер це рішення переглянули. Суд постановив, що обручку треба повертати покупцеві, якщо весілля не відбулося – незалежно від того, хто в цьому винен.
У висновку йдеться про те, що визначення вини є складним і “суперечить основній меті періоду заручин – перевірці постійності бажання пари одружитися”. А також, що обручки – це “подарунки, які за своєю суттю обумовлені подальшим шлюбом”.
- Американський актор Бен Аффлек прокоментував публічну заяву своєї ексдружини, співачки Дженніфер Лопес щодо їхнього розлучення.
Партизанський рух АТЕШ поінформував про посилення російськими військами оборонних споруд у Севастопольських бухтах. Ворог планує повернути кораблі Чорноморського флоту.
Новообраний президент Дональд Трамп оголосив, що виконувати обов’язки директора Національної розвідки в його команді буде Тулсі Ґаббард, яка конкурувала з Байденом на виборах 2020 року, а згодом поширювала російську дезінформацію.
Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус у нещодавньому опитуванні обійшов за рівнем підтримки на посаду майбутнього канцлера не тільки чинного очільника уряду Олафа Шольца, а і лідера опозиції Фрідріха Мерца.
Після перемоги Дональда Трампа на виборах, Росія різко збільшила кількість своїх дальніх атак безпілотниками на Україну.
Французькі видавничі групи Le Figaro, Le Monde, та Les Echos-Le Parisien викликали до суду соціальну мережу Х Ілона Маска. Зокрема вони звинувачують Х у безоплатному використанні їхнього контенту, а, отже, у порушенні норм суміжних прав.