Швеція, Фінляндія та Нідерланди передали обладнання енергетикам Херсонщини
Джерело: пресслужба Херсонської ОВА
У межах підтримки від союзників, херсонські енергетики отримали від міжнародних партнерів вкрай необхідне обладнання. Надана допомога дозволить пришвидшити відновлення електропостачання після підриву росіянами дамби Каховської ГЕС.
У пресслужбі уточнили, що це 37 трансформаторів та 5 км сталеалюмінієвого проводу, вагою 36 тонн.
Обладнання фахівці АТ “Херсонобленерго” отримали від Швеції, Фінляндії та Нідерландів за координації Міненерго.
Нагадаємо, міністерка енергетики Сполучених Штатів Дженніфер Гренхольм повідомила про надання трьох генераторів для забезпечення резервного живлення українських реакторів у разі аварійних відключень електроенергії.
- Україна та Данія домовилися про початок співпраці у галузі вітрової енергетики.
- На Запоріжжі побудують сучасні електромережі відповідно до меморандуму про співпрацю з французькою компанією EDF International Networks. Після успішної реалізації пілотного проєкту його планується впровадити й в інших регіонах України.
- Рівень споживання електроенергії продовжує зростати. Відтак, вчора через спеку у вечірні години споживання зросло на 3% у порівнянні з найспекотнішим днем минулого тижня.
Студія Paramount представила перший трейлер пригодницького трилера “Серце звіра”, головну роль у якому виконав Бред Пітт.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Міністр охорони здоров’я Кенії Аден Дуале заявив про повне припинення робіт на підтриманому США карантинному об’єкті для Еболи на авіабазі Laikipia. Рішення пролунало після того, як суд визнав його винним у неповазі до суду через продовження будівництва попри заборону.
Майже 4 тисячі листів надійшли до палацу Фонтенбло у Франції в межах проєкту “Напишіть Марії-Антуанетті”, присвяченого останній королеві країни. Ініціативу запустили до 240-х роковин її останнього візиту до замку, який вважається однією з її улюблених резиденцій.
Впродовж 23 червня армія РФ обстрілювала Херсонщину ствольною та реактивною артилерією, а також БпЛА. Є загиблий та постраждалі.