Британець визнав, що влаштував підпал пов’язаного з Україною підприємства за вказівкою РФ

Джерело: Reuters

Британець зізнався, що здійснив підпал лондонського підприємства, пов’язаного з Україною, і що він отримав гроші від іноземної розвідки, ймовірно, російської.

22-річний Джейк Рівз визнав себе винним у підпалі приміщення, що належало українцю “містеру Х” на промисловій території у східному Лондоні в березні.

Минулого місяця ще один чоловік, 20-річний Ділан Ерл, також зізнався у скоєнні підпалу. Тоді прокурори стверджували, що підозрюваний контактував з куратором у ПВК “Вагнер.”

Загалом у даній справі семеро фігурантів.

  • Польські спецслужби затримали громадянина Білорусі, якого підозрюють у вчиненні диверсійних дій під час спроби підпалу будівлі в Гданську, повідомляє в середу Агентство внутрішньої безпеки (ABW).
  • У Нижній Саксонії (Німеччина) стався підпал садового будинку Арміна Паппергера, керівника німецького машинобудівного та збройового концерну Rheinmetall. За словами поліції, інцидент відбувся у містечку Ґермансбург.
  • У Польщі арештували дев’ятьох осіб за підозрою у вчиненні диверсій, скоєних за вказівками російських спецслужб.
  • Німецька прокуратура 18 квітня повідомила, що в країні заарештували двох громадян Німеччини та Росії за ймовірну підготовку диверсійних атак, спрямованих на підрив військової підтримки України.

З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….

У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…

Жителі тимчасово окупованого Маріуполя скаржаться на умови життя і відсутність належної інфраструктури в місті. Окупаційна влада не змогла відновити систему, зруйновану під час блокади міста. Попри те, що офіційний опалювальний сезон у Маріуполі розпочався 1 листопада, багато будинків досі залишаються без тепла.

За словами колишнього Головнокомандувача ЗСУ, а нині посла України у Великій Британії, глибокі прориви на фронті зараз неможливі через технічно-еволюційний процес, який має завершитись до 2027 року.

Німеччина поставила Україні лише 6,5% обіцяних бронеавтомобілів MRAP (Mine Resistant Ambush Protected) з посиленим протимінним захистом.