Netflix випустив трейлер 2-го сезону «Гри в кальмара», знятий від першої особи

Джерело: Netflix
Стримінгова платформа Netflix презентувала трейлер другого сезону південнокорейського серіалу “Гра в кальмара” під назвою “Підсобні приміщення (Знайдені кадри)”), зняте у форматі від першої особи.
“Ви учасник/учасниця гри”, – йдеться в описі відео.
У ролику глядач ніби проходить безлюдними декораціями гри. Відео починається з того, як оператор заходить до спільної кімнати гравців, де бачить двоярусні ліжка й символи “O” та “X” на підлозі.
Далі камера прямує в різнобарвний лабіринт коридорів до ліфта і в кімнати співробітників гри.
Потім оповідач заходить в білий коридор. Коли розсуваються штори, він помічає посередині кімнати конструкцію, яка нагадує карусель. В кінці ролика камера повертається до особи в чорному вбранні, і зображення зникає.
Премʼєру нового сезону заплановано на 26 грудня на Netflix.
- “Букви” підготували підбірку фільмів та мультфільмів, які вийдуть на екрани вже в грудні.
Косатки, одні з найрозумніших морських істот, виявили дивну й досі не пояснену поведінку – вони приносять людям “подарунки” у вигляді їжі. Про це розповів морський біолог Джаред Тауерс, який зафіксував кілька подібних випадків у прибережних водах Канади.
Президент Володимир Зеленський заявив, що очікує наступного тижня розблокування закону про множинне громадянство – за його словами, він готовий підписати документ одразу після цього.
Акторка Кортні Кокс, відома за роллю Моніки в серіалі “Друзі”, опублікувала у соцмережах відео, в якому з гумором показала серію своїх “нікому не потрібних селфі”. У ролику – не глянцеві знімки, а кадри з алергією, почервонінням, прищами та моментами з повсякденного життя.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров зустрівся з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином у прибережному місті Вонсан. Під час зустрічі він охарактеризував стосунки між країнами як “непереможне бойове братерство”, повідомило МЗС Росії.
Компанія Google додала до свого додатка Gemini AI функцію, яка дозволяє створювати відео зі статичних зображень. Тепер користувачі, які мають платну підписку, можуть завантажити фото, додати текстовий опис – і отримати 8-секундне відео. Інструмент працює на базі генератора Veo 3 і вже встиг стати популярним серед тих, хто хоче анімувати старі світлини, вигадати фантастичні сцени або змонтувати короткі візуальні історії з кількох частин.