Національний роумінг: що це, і як його налаштувати
Джерело: Мінцифри
Міністерство цифрової трансформації України розповіло про національний роумінг та як ним скористатися.
Національний роумінг – це функція, що допомагає залишатися українцям на зв’язку, коли їхній оператор зв’язку тимчасово недоступний. Вона дозволяє перемкнутися на мережу іншого оператора, щоб продовжити користуватися базовими послугами – телефонними дзвінками, SMS і доступом до месенджерів.
Мінцифра нагадала алгоритм, як це зробити.
Для iPhone:
- Параметри => стільникові дані => вибір мережі.
Для Android:
- Налаштування => підключення => мобільні мережі => оператор мережі.
Для кнопкових телефонів:
- Меню => налаштування мережі => ручний вибір мережі => обирайте будь-яку доступну мережу.
Під’єднатися можна до Vodafone, Київстар або Lifecell, залежно від доступності сигналу у вашій зоні.
Крім того, Мінцифри радить вимкнути автозавантаження даних, фонове використання інтернету для застосунків та оновлення програм.
- У Мінцифри повідомили, що нині працюють над стабілізацією мобільного звʼязку під час знеструмлень та вже оприлюднили певні рішення.
- Верховна Рада України в першому читанні підтримала законопроєкт № 9549, який дасть змогу операторам швидше отримувати дозволи на оренду землі для будівництва мобільних станцій.
- У Міністерстві цифрової трансформації пояснили, чому зникає мобільний звʼязок під час знеструмлень.
- У Міністерстві цифрової трансформації України розповіли, як не втратити зв’язок та інтернет під час відключень електроенергії.
7 грудня відзначають Міжнародний день цивільної авіації та Всесвітній день української хустки. Церква сьогодні вшановує святителя Амвросія, єпископа Медіолянського.
За даними синоптиків у суботу, 7 грудня, більшість областей накриють опади.
Президент України Володимир Зеленський вирушить до Парижа, щоб взяти участь у відкритті собору Паризької Богоматері в суботу, і може використати поїздку для проведення переговорів з новообраним президентом США Дональдом Трампом.
Росія розпочала навчання з відключення від світового інтернету на випадок вилучення з глобальної мережі.
Калін Георгеcку, який сенсаційно переміг у першому турі президентських виборів у Румунії, опинився в центрі скандалу. 6 грудня Верховний суд країни анулював результати виборів 24 листопада через дані, що вказують на агресивну та скоординовану гібридну атаку Росії під час виборчого процесу – зокрема про це свідчать розсекречені документи Румунської ради безпеки. У результаті вибори доведеться провести повторно. То хто ж цей кандидат і чим він вигідний Росії?