Національний роумінг: що це, і як його налаштувати
Джерело: Мінцифри
Міністерство цифрової трансформації України розповіло про національний роумінг та як ним скористатися.
Національний роумінг – це функція, що допомагає залишатися українцям на зв’язку, коли їхній оператор зв’язку тимчасово недоступний. Вона дозволяє перемкнутися на мережу іншого оператора, щоб продовжити користуватися базовими послугами – телефонними дзвінками, SMS і доступом до месенджерів.
Мінцифра нагадала алгоритм, як це зробити.
Для iPhone:
- Параметри => стільникові дані => вибір мережі.
Для Android:
- Налаштування => підключення => мобільні мережі => оператор мережі.
Для кнопкових телефонів:
- Меню => налаштування мережі => ручний вибір мережі => обирайте будь-яку доступну мережу.
Під’єднатися можна до Vodafone, Київстар або Lifecell, залежно від доступності сигналу у вашій зоні.
Крім того, Мінцифри радить вимкнути автозавантаження даних, фонове використання інтернету для застосунків та оновлення програм.
- У Мінцифри повідомили, що нині працюють над стабілізацією мобільного звʼязку під час знеструмлень та вже оприлюднили певні рішення.
- Верховна Рада України в першому читанні підтримала законопроєкт № 9549, який дасть змогу операторам швидше отримувати дозволи на оренду землі для будівництва мобільних станцій.
- У Міністерстві цифрової трансформації пояснили, чому зникає мобільний звʼязок під час знеструмлень.
- У Міністерстві цифрової трансформації України розповіли, як не втратити зв’язок та інтернет під час відключень електроенергії.
Китайське посольство у Сирії закликало своїх громадян якнайшвидше залишити країну через різке загострення безпекової ситуації.
Жителя північного Китаю ув’язнили за те, що він від нудьги сфабрикував в інтернеті ордер на свій арешт.
5 грудня міністр оборони ФРН Борис Пісторіус заявив, що питання про можливу участь військовослужбовців Німеччини у миротворчій місії в Україні після закінчення війни залишається відкритим,
Фінляндія надасть Україні 26-й пакет військової допомоги. Відповідне рішення президент країни Александр Стубб ухвалив сьогодні, 5 грудня.
Нове дослідження, проведене Кембриджським університетом, засвідчило, що літаки мають збільшити час польоту та летіти повільніше, щоб зменшити викиди.