Національний роумінг: що це, і як його налаштувати
Джерело: Мінцифри
Міністерство цифрової трансформації України розповіло про національний роумінг та як ним скористатися.
Національний роумінг – це функція, що допомагає залишатися українцям на зв’язку, коли їхній оператор зв’язку тимчасово недоступний. Вона дозволяє перемкнутися на мережу іншого оператора, щоб продовжити користуватися базовими послугами – телефонними дзвінками, SMS і доступом до месенджерів.
Мінцифра нагадала алгоритм, як це зробити.
Для iPhone:
- Параметри => стільникові дані => вибір мережі.
Для Android:
- Налаштування => підключення => мобільні мережі => оператор мережі.
Для кнопкових телефонів:
- Меню => налаштування мережі => ручний вибір мережі => обирайте будь-яку доступну мережу.
Під’єднатися можна до Vodafone, Київстар або Lifecell, залежно від доступності сигналу у вашій зоні.
Крім того, Мінцифри радить вимкнути автозавантаження даних, фонове використання інтернету для застосунків та оновлення програм.
- У Мінцифри повідомили, що нині працюють над стабілізацією мобільного звʼязку під час знеструмлень та вже оприлюднили певні рішення.
- Верховна Рада України в першому читанні підтримала законопроєкт № 9549, який дасть змогу операторам швидше отримувати дозволи на оренду землі для будівництва мобільних станцій.
- У Міністерстві цифрової трансформації пояснили, чому зникає мобільний звʼязок під час знеструмлень.
- У Міністерстві цифрової трансформації України розповіли, як не втратити зв’язок та інтернет під час відключень електроенергії.
Європейський Союз схвалив виділення Україні другого траншу фінансування в межах Програми ЄС для України. Рада ЄС підтвердила, що Київ виконав умови та реформи, передбачені Планом України, для отримання цих коштів. Загальна сума траншу становить понад 4,2 млрд євро.
Джерело: Денис Прокопенко у Facebook, Слідком РФ, Telegram-каналу Mash У тимчасово окупованому Донецьку підірвали позашляховик…
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду 9 грудня ухвалила рішення залишити під вартою головну лікарку Хмельницької обласної медико-соціальної експертизи (МСЕК).
Українські оборонні підприємства та представники сил безпеки й оборони стали ціллю нової хвилі кібератак, зафіксованих урядовою командою реагування на комп’ютерні надзвичайні події CERT-UA при Держспецзв’язку.
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та прем’єр-міністр Естонії Крістен Міхал підписали спільну заяву, яка визначає основні напрямки подальшої співпраці між країнами. Документ наголошує на зміцненні стратегічного партнерства, єдності в боротьбі з російською агресією та розвитку двосторонніх відносин.