Баланс між сім’єю та роботою: у США понад половина жінок щоденно стресують
Джерело: Gallup.
Понад 51% працюючих жінок у США відчувають стрес упродовж дня, тоді як серед чоловіків цей показник становить 39%. Крім того, 42% жінок зазначають, що робота негативно вплинула на їхнє психічне здоров’я за останні шість місяців, у порівнянні з 37% чоловіків. Такі дані оприлюднив звіт компанії Gallup за період з лютого 2023 до жовтня 2024 року.
Дослідження виявило, що багато жінок зіштовхуються з труднощами у балансуванні роботи та особистого життя. Щодня або кілька разів на день 17% жінок змушені вирішувати сімейні справи під час роботи, порівняно з 11% чоловіків. Також 18% жінок займаються робочими завданнями поза робочими годинами щодня або частіше, тоді як серед чоловіків цей показник складає 15%.
Подібні порушення розкладу сприяють підвищенню рівня стресу, виснаження та вигоряння. Жінки, які стикаються з цими проблемами щодня, на 81% частіше відчувають вигоряння.
Жінки, які виховують дітей, частіше, ніж чоловіки, стикаються з обмеженнями у кар’єрному зростанні через сімейні обов’язки. Майже 64% матерів заявляють, що саме вони є основними відповідальними за розв’язування непередбачених питань, пов’язаних із доглядом за дітьми, тоді як серед чоловіків цей показник становить лише 22%.
Через ці обставини жінки вдвічі частіше відмовляються від підвищення або скорочують робочі години, що обмежує їхні кар’єрні можливості. Однак це не означає відсутності у жінок прагнення до лідерства: чимало жінок висловлюють бажання займати керівні посади, попри обставини.
Понад половина жінок (54%) віддають перевагу гнучкому графіку, який дозволяє поєднувати роботу та особисті справи. Однак фактичні умови роботи таких жінок переважно передбачають фіксований графік із чітким розподілом обов’язків (75%). Ця невідповідність сприяє вигорянню та змушує жінок частіше шукати інші робочі можливості.
Експерти Gallup закликають організації звернути увагу на добробут працівниць, які складають майже половину робочої сили США. Серед основних кроків:
- створення гнучких робочих умов;
- удосконалення політик підтримки балансу роботи й особистого життя;
- навчання менеджерів комунікувати з працівниками щодо їхніх потреб;
- формування культури, яка сприятиме покращенню добробуту.
Тільки 26% жінок вважають, що їхня організація піклується про них, що свідчить про необхідність змін у підході до роботи з персоналом.
- Різноманітні релігійні групи витрачають мільярди коштів на те, аби впливати на сферу освіти, зокрема щодо гендерної рівності, статевого виховання та ЛГБТК+.
Президент США Дональд Трамп вперше планує передати Україні зброю, використовуючи президентські повноваження, якими активно користувався його попередник – Джо Байден, інформують обізнані джерела.
10 липня президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у Римі оголосила про підписання нового пакету угод на €2,3 млрд з міжнародними та двосторонніми публічними фінансовими установами для підтримки відновлення України, що підтверджує непохитну відданість ЄС відбудові України та її європейському майбутньому.
Міністр оборони Великої Британії Джон Гілі, коментуючи ініціативу створення Коаліції охочих, підтвердив, що Лондон готовий направити свої війська до України для підтримки потенційного припинення вогню з Росією.
Згідно з доповіддю Моніторингової місії ООН з прав людини, у червні в Україні загинули 232 цивільних, що стало найвищим рівнем за останні три роки. Ще 1343 дістали поранення.
Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід Дмитру Пархісенку — помічнику народного депутата від “Слуги народу” Геннадія Касая, члена оборонного комітету ВР. Його підозрюють у причетності до схеми з постачання непридатних шин для потреб ЗСУ, що завдала збитків державі на понад 27 млн грн.