Юрій Горбунов відмовився від державних коштів на зйомки серіалу «СМТ Інгулець»
Джерело: Юрій Горбунов/Instagram
Український телеведучий Юрій Горбунов, компанія якого виграла тендер у розмірі 33, 6 млн грн на знімання серіалу “СМТ Інгулець”, відмовився від державних коштів.
“З огляду на суспільну дискусію останніх днів, яка розгорнулася, ми з командою вирішили відмовитися від державного фінансування виробництва серіалу під робочою назвою “СМТ Інгулець”. Хочу наголосити, що жодної гривні нами отримано не було. Але я, як продюсер, вірю в наш проєкт, в історію героїв проєкту, – йдеться у дописі. – Я і наша команда надалі будемо шукати інші можливості для виробництва серіалу та забезпечувати команду робочими місцями”.
Водночас Горбунов додав, що став переможцем державного конкурсу на виробництво серіалу з 24 епізодів “на прозорих умовах”. Також він заперечив, що серіал “СМТ Інгулець” буде присвячений українському аграрію Олександру Поворознюку.
“Це кіно про наших сучасників, молодих людей, які ніколи в руках не тримали зброю, і під час війни стали справжніми героями”, – пояснив телеведучий.
При цьому Горбунов зауважив, що в культуру та кіно в період війни потрібно інвестувати. “Це робочі місця, це економіка, це інвестиції у донати на ЗСУ”, – прокоментував він.
“Моя сім’я, дружина та діти пережили непрості останні дні. Але я точно знаю і вірю, що ми до нашої великої перемоги не пересваримося одне з одним. Ми будемо єдині, тому що у нас єдиний ворог – це Російська Федерація”, – резюмував Горбунов.
- Державний телеканал FREEДОМ замовив створення серіалу з робочою назвою “СМТ Інгулець”. Вартість замовлення – 33 600 000 гривень, а переможцем тендеру стало ТОВ “Прототип Продакшн”, яким володіє український актор, телеведучий, шоумен Юрій Горбунов.
- Український актор та телеведучий Юрій Горбунов, компанія якого виграла тендер на знімання серіалу “СМТ Інгулець”, заявив, що 33,6 млн гривень державних коштів на 24 епізоди серіалу – “це не дуже великі кошти”.
З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….
Служба зовнішньої розвідки України оприлюднила низку документів, які показують, як у 1980-х роках КДБ УРСР активно відстежував діяльність українських емігрантських організацій, які намагалися привернути увагу світу до Голодомору 1932–1933 років. Радянська влада намагалася будь-якими способами зупинити ці акції, звинувачуючи українців у “антирадянській істерії”.
У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…
Жителі тимчасово окупованого Маріуполя скаржаться на умови життя і відсутність належної інфраструктури в місті. Окупаційна влада не змогла відновити систему, зруйновану під час блокади міста. Попри те, що офіційний опалювальний сезон у Маріуполі розпочався 1 листопада, багато будинків досі залишаються без тепла.
За словами колишнього Головнокомандувача ЗСУ, а нині посла України у Великій Британії, глибокі прориви на фронті зараз неможливі через технічно-еволюційний процес, який має завершитись до 2027 року.