Тисячі біженців повертаються до Сирії після падіння режиму Асада (відео)
Джерело: соцмережі
Після оголошення 8 грудня про повалення режиму диктатора Башара Асада тисячі громадян вирішили повернутися до Сирії, внаслідок чого на дорогах утворилися величезні затори.
🚨LOOK AT THIS!
These are all Syrian families in Turkey returning to their homeland after years in exile.
Incredible.
— 𝗡𝗶𝗼𝗵 𝗕𝗲𝗿𝗴 ♛ ✡︎ (@NiohBerg) December 8, 2024
Як зазначається, через великі затори дехто намагається потрапити до Дамаска пішки.
Нагадаємо, що Об’єднані сили сирійської опозиції за шість місяців до початку наступу інформували керівництво Туреччини про плани завдати масштабного удару військам режиму диктатора Башара Асада.
“Цей інший шлях (спроби домовитися з режимом Асада – ред.) роками не працював, тож спробуйте наш. Вам нічого не потрібно робити, просто не втручайтеся”, — йшлося в документі.
Як пише Reuters, це дозволило мільйонам біженців, які мешкали більше десяти років у таборах по всій Туреччині, Лівані та Йорданії, нарешті повернутися додому.
- Росія звернулася за підтримкою до Туреччини для безпечного виходу російських військ із Сирії.
Єврокомісія заявила про посилення реагування на “мову ворожнечі” на цифрових платформах та має намір докласти всіх зусиль, щоб історія з анулюванням результатів президентських виборів у Румунії через цифрові втручання не повторилась під час наступних волевиявлень.
На Волині працівники ДБР у взаємодії з СБУ викрили помічника лісничого та двох інженерів лісового господарства, які під виглядом сухостою та пошкоджених дерев планували зрубати ділову деревину вищого класу.
У Китаї дослідники встановили зв’язок між різким припиненням комунікації, відомим як “гоустінг”, і схильністю до самоушкоджень серед підлітків. Це явище, коли людина несподівано припиняє спілкування без пояснень, може завдати серйозної шкоди психічному здоров’ю молодих осіб.
На полях Всесвітнього економічного форуму в Давосі президент Володимир Зеленський провів зустріч із главою Фінляндії Александром Стуббом. Сторони зокрема обговорили кроки для наближення справедливого миру та гарантії безпеки.
Дослідження ІМІ виявило, що майже половина матеріалів про ТЦК у популярних телеграм-каналах є недостовірними через відсутність джерел.