Гендиректор OpenAI пожертвує мільйон доларів до інавгураційного фонду Трампа
Джерело: АР
Генеральний директор OpenAI Сем Альтман пожертвує мільйон доларів з особистих коштів до інавгураційного фонду Дональда Трампа.
Як розповіли у виданні, відносини Альтмана з адміністрацією Трампа ускладнюються присутністю в ній Ілона Маска, колишнього інвестора і співзасновника OpenAI, який судиться з OpenAI через їхнє прагнення стати прибутковою корпорацією.
Сам Альтман відреагував на першу перемогу Трампа на виборах у 2016 році, написавши тоді пост у Twitter (тепер Х): “Це найгірше, що могло статися в моєму житті”.
Технологічні компанії поспішили привітати Трампа після його перемоги на виборах у листопаді, через прагнення налагодити відносини з республіканцем до того, як він вступить на посаду президента.
Кілька відомих діячів, таких як співзасновник PayPal і Palantir Пітер Тіль, підтримали тоді Трампа, але Кремнієва долина, яка зазвичай розглядається як оплот демократів, здебільшого цуралася його.
Утім, за останній рік Трамп налагодив тісніші стосунки з технологічною спільнотою, відвідавши Сан-Франциско для збору коштів і з’явившись на популярних подкастах, зокрема на шоу Джо Рогана та All-In, яке ведуть чотири інвестори з Кремнієвої долини.
Трамп залучив Маска одним зі своїх найближчих радників, а інших видатних діячів Кремнієвої долини запрошено до роботи в адміністрації або позаштатними радниками.
- Amazon планує пожертвувати в інавгураційний фонд Дональда Трампа мільйон доларів та вкласти ще мільйон на трансляцію церемонії на Prime Video.
Тайвань звернувся до Південної Кореї з проханням про допомогу в розслідуванні щодо китайського судна, підозрюваного в перериванні підводного кабелю поблизу північного узбережжя острова.
У системі державних реєстрів запрацював ДРАЦС — відновлено можливість реєструвати шлюби, народження та інші акти цивільного стану та обмін даними з держорганами.
У Башкортостані, який є республікою РФ, спалили прапор Російської імперії, що стало черговим епізодом конфлікту довкола прапорів у республіці.
У тимчасово окупованому Севастополі запровадили режим надзвичайної ситуації регіонального рівня через виявлення мазуту на береговій лінії, повідомив призначений Москвою так званий “губернатор” Михайло Развожаєв.
НАТО вимагатиме від Великої Британії збільшити витрати на посилення систем протиповітряної та протиракетної оборони у зв’язку з виявленою вразливістю країни до ракетної загрози. Відповідний запит до британської влади включать до оновленого списку вимог до армій країн-членів альянсу у 2025 році.