Амстердам, Париж та інші: у Ryanair розповіли, куди полетять перші літаки з України після війни

Джерело: виконавчий директор авіакомпанії Ryanair Майкл О’лірі у коментарі “Інтерфакс-Україна”.

Після закінчення війни в Україні лоукостер Ryanair планує відразу ж запустити рейси у більш ніж 20 міст Європи. Літаки літатимуть із Києва, Львова та Одеси.

“Це буде близько 20 або 25 європейських міст на рейсах із Києва, приблизно 10 – зі Львова, і наступні п’ять міст – з Одеси. І це стане можливим буквально через шість тижнів після відкриття неба”, – розповів О’лірі.

Також він додав, що знадобиться близько шести тижнів, щоб розгорнути літаки у великих містах Європи для обслуговування українських аеропортів.

“Всі вони будуть в один день. Але основними містами, з яких ми думаємо почати, будуть очевидно Варшава, Краків, Берлін, Франкфурт, Мілан, Рим, Лондон, Брюссель, Амстердам і Париж. Отже, це всі головні міста. І оскільки у нас є літаки, що базуються в цих містах, ми можемо просто розгорнути ці літаки на обслуговування Києва та Львова”, – пояснив О’лірі.

Війська РФ прорвалися на південь від Селидового до села Вишневе. Якщо вони його захоплять, можуть частково оточити Селидове. Аналітики наголосили, що захоплення Селидового наблизило б російські війська до головної мети — Покровська.

Український захисник, ветеран російсько-української війни Олександр Будько на псевдо “Терен”, котрий зазнав складного поранення на фронті, у результаті якого йому ампутували обидві нижні кінцівки до колін, у своєму зверненні розкритикував надмірну бюрократію при отриманні необхідних протезних комплектуючих. Попри обіцянки влади, система залишається складною та знеособленою, вимагаючи від ветеранів додаткових зусиль для отримання допомоги.

Начальник Служби відновлення і розвитку інфраструктури у Київській області Руслан Ничік повідомив, що у регіоні відбудували ще один зруйнований російськими військами міст.

Глава Офісу президента Андрій Єрмак на запитання щодо ситуації із корупцією в Україні заявив, що, мовляв, це так Росія намагається заплямувати імідж української влади.

Українці змушені змінювати харчові звички та економити на продуктах внаслідок війни. Згідно з дослідженням, майже половина українців (49%) повідомляє про зміни у своїх харчових звичках з початку повномасштабного вторгнення.