В ОК «Південь» попередили про підвищення мінної небезпеки через шторм на морі
Джерело: Оперативне командування “Південь”
Станом на 26 липня штормова погода в морі призвела до підвищення мінної небезпеки.
Зокрема ввечері 25 липня на чорноморське узбережжя в Миколаївщині винесло міну невідомого типу, яка самовільно здетонувала. Внаслідок вибуху пошкоджено кілька десятків вікон в будівлях рекреаційного об’єкта. Зазначається, що люди не постраждали.
Сьогодні вранці неподалік одного з пляжів Одещини стався самовільний підрив у воді ще двох мін, тип яких не вдалось встановити.
У пресслужбі наголосили, що мінна небезпека узбережжя і прибережних вод – надзвичайно висока, посилена наслідками техногенної повені після підриву росіянами Каховської ГЕС. Оскільки саме тоді у море принесло багато вибухонебезпечних предметів. Окрім того, провокативна поведінка ворога в акваторії Чорного моря може призвести до додаткового збільшення мін.
Будьте пильні і обережні. Дотримуйтесь норм та обмежень правового режиму воєнного стану. Бережіть себе, не наражайте на небезпеку!, – закликали у повідомленні.
- Російські окупаційні війська атакували Україну крилатими ракетами. У низці областей було оголошено повітряну тривогу.
- У Міністерстві оборони зазначили, що Росія атакує Україну неточною зброєю великої потужності.
- Протягом минулої доби, 25 липня, на різних ділянках фронту відбулось 26 бойових зіткнень з російськими окупантами.
Сили оборони України 30 червня здійснили успішний удар по пункту управління 8-ї загальновійськової армії ЗС РФ на тимчасово окупованій території Донецької області, суттєво ускладнивши оперативне управління в ключових районах.
1 липня президент Володимир Зеленський підписав Закон, котрим гарантується військовослужбовцям виплата грошової компенсації за всі невикористані дні відпустки у разі звільнення зі служби (№ 4470-IX).
1 липня російський лідер Володимир Путін провів розмову з президентом Франції Емманюелем Макроном.
Міжвідомча робоча група з перевірки обґрунтованості рішень медико-соціальних експертних комісій вже опрацювала 1692 із 2636 справ стосовно посадовців. Станом на 1 липня скасували 445 рішень.
Верховна Рада України взяла до розгляду законопроєкт №13423, який може легалізувати масштабну корупцію в оборонній сфері.