Другий сезон серіалу «Гра в кальмара» вже вийшов на Netflix

Джерело: Netflix

26 грудня на стримінговій платформі Netflix з’явився другий сезон популярного південнокорейського серіалу “Гра в кальмара”. Глядачі можуть переглянути сім нових епізодів, зокрема в українському дубляжі. У першому сезоні, який вийшов у 2021 році, було дев’ять серій.

Сюжет другого сезону продовжує історію головного героя Сон Гі Хуна. Через три роки після перемоги у грі на виживання він повертається до Кореї з новою метою: боротися проти системи, що стоїть за жорстокими іграми. Гі Хун приєднується до нової гри разом із новими учасниками, які прагнуть виграти 45,6 мільярда вон.

Фото: Netflix

До акторського складу повернулися персонажі з першого сезону, серед яких Лі Бен Хон (фронтмен гри), Ві Ха Чжун (поліціянт, який шукав свого брата) і Кон Ю (вербувальник гравців). Також з’являються нові учасники, зокрема молоді гравці: вагітна дівчина, криптоінфлюенсер і чоловік, який зустрічає свою матір.

Творці серіалу додали нові правила до гри. Тепер учасники можуть голосувати за припинення змагань після кожного етапу, а в разі більшості голосів “за” вони зможуть забрати накопичену суму й залишити гру. Також у нових серіях з’являються ігри, знайомі глядачам з усього світу. На трейлері серіалу, наприклад, можна побачити гру “хрестики-нулики”.

Попередній, перший сезон “Гри в кальмара”, був психологічним трилером, де учасники боролися за виживання в серії смертельних ігор із дитячих розваг. Серіал, знятий режисером Хван Дон Хеком, здобув світову популярність завдяки несподіваним поворотам сюжету, яскравим персонажам і соціальній критиці.

Улітку 2024 року розпочалися зйомки третього сезону серіалу. Очікується, що його прем’єра відбудеться у 2025 році.

Борис Джонсон, колишній прем’єр-міністр Великої Британії, взяв участь у зйомках української комедії “Потяг 31 грудня”.

«Бахмут [професор Василенко дозволяє собі звертатись до студентів за місцем походження, а не на ім’я – ред.], мовчи, ти вже своє відвоювала», «жінці місце на кухні, і чого ви взагалі можете досягнути», «сексуально голодні українки» — фрази, що можуть бути не надто відомими в суспільстві, але серед студентів Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка ці та інші заяви давно відомі як звичні вирази професора Микити Василенка. Букви поспілкувались зі студентами, які домагаються звільнення Василенка і зібрали їхні відгуки. Деякі імена студентів змінені, через ймовірність можливих наслідків, якщо викладача врешті не звільнять.

У 2024 році Росія зазнала рекордного за останні 13 років стрибка роздрібних цін на бензин через серію атак українських дронів на нафтопереробні заводи. Це призвело до скорочення виробництва пального більш ніж на 10% у першій половині року.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що у Запорізькій області будівництво фортифікацій завершено.

Генеральна прокуратура Словаччини за ініціативою активістів розгляне зустріч прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо з російським президентом Володимиром Путіним.