«Армія+» запровадила рапорти на приймання/здавання посади та відпустку в разі вагітності
Джерело: Міністерство оборони України
У новому оновленні застосунку “Армія+” з’явилися три нових рапорти: на приймання та здавання посади, а також на відпустку у зв’язку з вагітністю. Тепер їх загальна кількість в додатку досягла 22.
Рапорти на приймання та здавання посади дозволяють військовим підтвердити факт прийняття або здачі посади та обов’язків. Разом з ними може бути необхідний акт приймання-здавання посади, який також можна заповнити та додати в застосунок.
За інформацією Міноборони, рапорти на приймання та здавання посади є одними з найбільш поширених у війську. Це короткі документи, якими підтверджується готовність особи прийняти чи здати посаду. Раніше їх оформлення вимагало значного часу, оскільки для подачі необхідно було вирушати до діловодства. Перехід до онлайн-формату подачі таких рапортів значно спрощує процес, як для діловодів, так і для тих, хто змінює посаду.
“Поступово продовжуємо додавати нові рапорти в “Армія+”, щоб зменшити паперову роботу. Переносимо всі формальності, які треба писати від руки, в електронний формат. Бережемо цінний час військових і витягуємо з нього усього кілька хвилин на заповнення онлайн-рапорту, а не кілька годин на листи А4”, — зазначила заступниця міністра оборони України з питань цифровізації Катерина Черногоренко.
Розширено й можливості для швидкого запиту на відпустку. Тепер можна оформити рапорт на відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, яка триває 126 днів (70 до пологів і 56 після). Відпустку можна продовжити на 14 днів, якщо народилося двоє або більше дітей, а виплати зберігаються. Рапорт на відпустку полегшить процедуру для військовослужбовиць, і в майбутньому планується додавання рапортів на інші підстави для відпусток.
-
У застосунку “Армія+” запустили новий сервіс для повернення на службу після самовільного залишення частини (СЗЧ).
- У застосунку “Армія+” запроваджено нову програму для військових під назвою “Плюси”, яка надаватиме захисникам різноманітні преференції.
The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.
На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.
Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.
У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.
Платформа McHire, яку McDonald’s використовує для прийому на роботу нових співробітників, виявилася вразливою до елементарного злому. Двоє незалежних дослідників кібербезпеки – Ієн Керролл і Сем Каррі – з’ясували, що до внутрішньої системи, яка обробляє заявки кандидатів, можна було увійти, просто ввівши логін і пароль “123456”.