Трамп планує призначити начальника своєї охорони головою Секретної служби США

Джерело: син політика Дональд Трамп-молодший/X

Обраний президент США Дональд Трамп планує призначити начальника своєї охорони Шона Керрана на посаду глави Секретної служби.

“Президент Трамп призначить Шона Керрана, який очолює його особисту службу, директором Секретної служби. Шон великий патріот і раз і назавжди покладе край усім божевіллям. Немає кращої людини на цій посаді!” — йдеться в дописі.

За даними СNN, Керран протягом останніх чотирьох років очолював охорону Трампа і має тісні стосунки з обраним президентом.

Водночас співрозмовники телеканалу висловили побоювання, що Керрану бракує управлінського досвіду для керівництва такою великою і складною структурою, як Секретна служба, оскільки досі він керував 85 людьми. Також він ніколи не розпоряджався таким бюджетом або операціями, як у Секретної служби.

Водночас, за словами джерел, Керран ніколи не обіймав посади у штаб-квартирі агентства і не є членом Вищої виконавчої служби, до якої входять найвищі чини.

Попередня директорка Секретної служби Кімберлі Чітл подала у відставку після першого замаху на Трампа на мітингу у Пенсільванії у липні 2024 року, відтоді обов’язки директора виконує Рональд Роу.

Раптова заява Росії про негайне великоднє перемир’я стала, на думку аналітиків, черговим свідченням цинізму Москви у питаннях миру. Тимчасове припинення бойових дій, оголошене у суботу главою РФ Володимиром Путіним, викликало численні сумніви щодо його щирості та практичного втілення.

Європейський Союз обережно відреагував на оголошене главою РФ Володимиром Путіним великоднє перемир’я в Україні тривалістю 30 годин, заявивши, що Москва може припинити війну в будь-який момент, якщо справді цього прагне.

Російські військовослужбовці мають намір розчистити переправу через річку Чорний Жеребець на Донеччині, використовуючи “режим припинення вогню”, попереджають аналітики DeepState з посиланням на дані 66 окремої механізованої бригади.

Два британські винищувачі Typhoon, дислоковані у Польщі, двічі перехопили російські літаки над Балтійським морем минулого тижня. Це були перші бойові вильоти в межах операції Chessman, яку Велика Британія виконує спільно зі Швецією для захисту східного флангу НАТО.

20 квітня президент Володимир Зеленський повідомив, що станом на 16:00, російські війська тільки збільшують кількість застосування важкого озброєння.  Посилаючись на доповідь Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, він зауважив, що від початку доби й до 16-ї години загалом відбулося 46 російських штурмових дій на різних напрямках і 901 обстріл, і з цієї кількості 448 — саме з важкого озброєння.