Маск під час виступу зробив жест, схожий на нацистське вітання

Джерело: Букви

Американський підприємець та винахідник Ілон Маск виступив після інавгурації Дональда Трампа. Однак, увагу ЗМІ привернула не так його промова, як жести засновника SpaceX.

У нас будуть безпечні міста – нарешті – безпечні кордони, розумні витрати… І ми відправимо DOGE на Марс!, – заявив Маск під час своєї промови, зазначивши, що “так відчувається перемога”.

Маск також додав, що американські астронавти невдовзі зможуть встановити прапор на іншій планеті. Під час промови підприємець зауважив, що вибори справді мали значення та висловив вдячність усім присутнім.

Моє серце до тебе. Саме завдяки вам забезпечено майбутнє цивілізації. Завдяки вам, – сказав він, приклавши руку до серця та відкинувши її догори. Завершуюючи виступ, мільярдер акцентував, що готовий працювати щосили заради благополуччя країни.

Прихильники Трампа стверджують, що насправді мовиться про “римський салют”, а не про жест прихильників Гітлера.

Нині Маск перебуває на посаді у Департаменті ефективності уряду США.

Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.

У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.