Селена Гомес перепросила мексиканську громаду за масову депортацію у США

Джерело: entertainmenttonight

Американська співачка та акторка Селена Гомес зреагувала на політику депортацій нової адміністрації Дональда Трампа. У відео, яке зірка опублікувала в Instagram, вона не змогла стримати сліз, коментуючи ситуацію з масовими депортаціями у США.

Мої люди під ударом, діти страждають. Я не розумію. Мені дуже шкода, я хотіла б щось зробити, але не знаю, що. Я спробую все, обіцяю, — зазначила Гомес у відео.

Попри те, що виконавиця згодом видалила пост, його встигли побачити мільйони користувачів, викликавши хвилю підтримки співачці та обговорення проблеми в соцмережах.

Гомес, котра має мексиканське коріння, часто відкрито підтримує права мігрантів.

Нагадаємо, політика адміністрації Трампа щодо депортації нелегальних мігрантів неодноразово викликала критику як з боку громадських організацій, так і знаменитостей, котрі закликають до гуманнішого підходу.

Зауважимо, у день інавгурації Трамп у своїй першій заяві оголосив надзвичайну ситуацію на південному кордоні. Усі нелегальні мігранти будуть затримані.

На початку своєї промови Трамп висловив вдячність кільком колишнім президентам, котрі були присутні на заході, а також Джо Байдену.

Раніше стало відомо, що адміністрація Трампа планує масштабний міграційний рейд у Чикаго наступного дня після інавгурації обраного президента США. Очікується, що рейд розпочнеться вранці 21 січня та триватиме тиждень. Рейд здійснюватимуть працівники міграційної та митної поліції США, які вже виділили від 100 до 200 співробітників для цього.

Адміністрація Трампа має намір переслідувати мігрантів з кримінальним минулим. Але джерела наголосили, що якщо під час рейду будуть виявлені ті, хто нелегально перебуває у США, їх також затримають.

Соратники Трампа вивчали, яке місто може стати першим для рейду, щоб показати приклад іншим так званим містам-притулкам.

Їхній вибір зупинився на Чикаго з двох причин – велика кількість мігрантів та публічна ворожнеча команди Трампа з мером-демократом Брендоном Джонсоном.

Також повідомляється, що команда Трампа працюватиме з кількома правими ЗМІ, аби посилити свої зусилля.

Серед інших міст, які відомі як великі міграційні центри, у полі зору команди Трампа перебувають Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Денвер та Маямі. Відтак, тут також можуть провести великі рейди. Аби мати змогу здійснювати їх, команда Трампа роздумує над низкою нововведень. Зокрема вони хочуть надати більше повноважень шерифам, заохочувати юрисдикції, які погодяться на співпрацю, та штрафувати тих, хто проти.

Радники Трампа також заявили, що мають намір карати міста-притулки позбавленням федеральних грантів.

Через старіння населення США економіка країни стає більш залежною від праці мігрантів, насамперед у харчовій, будівельній та сервісній сферах. З кінця 2020 року близько 10 000 000 осіб мігрували до США – серед них ті хто приїхав і легально, і нелегально. Наплив скоротив нестачу робочої сили та допоміг прискорити ріст економіки.

Відтак фахівці вважають, що масштабні депортації стануть шоком для економіки та зачеплять найважливіші сфери галузей.

Також ще до інавгурації Трамп висловив підтримку плану оголошення “національної надзвичайної ситуації” у Штатах задля використання військових ресурсів для масової депортації нелегальних мігрантів. Ініціатива є частиною його ширшої політики щодо обмеження нелегальної імміграції та боротьби з організованою злочинністю.

Додамо, 24 січня в адміністрації президента Сполучених Штатів Америки, Дональда Трампа, заявили про затримання та депортацію 538 нелегальних мігрантів.

Адміністрація Трампа заарештувала 538 нелегальних іммігрантів-злочинців, включаючи підозрюваного в тероризмі, чотирьох членів банди Трен-де-Арагуа та кількох нелегалів, засуджених за сексуальні злочини проти неповнолітніх, – написала речниця Білого дому.

На 71-му році життя помер американський режисер Джеймс Фолі, відомий за роботою над двома частинами кіносерії “П’ятдесят відтінків сірого” та низкою кліпів Мадонни.

З наступного року Міністерство освіти Франції запускає пілотний проєкт з вивчення української мови як другої іноземної в коледжах та ліцеях країни.

Міністерство закордонних справ України висловило демарш державам, чиї лідери взяли участь у параді в Москві 9 травня.

Під час спільної пресконференції для ЗМІ з президентом Франції Еммануелем Макроном у Нансі 9 травня, глава польського уряду Дональд Туск заявив, що присутність лідерів країн на параді в Москві викликає сором.

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів переговори з представниками адміністрації  президента США Дональда Трампа. Головною темою розмови було питання припинення вогню в Україні.