На Китай обрушився тайфун «Доксурі»: 39 осіб травмовано
Джерело: Reuters
На південь Китаю обрушився тайфун «Доксурі», спричинивши зливу та сильні пориви вітру, що призвели до обривів ліній електропередачі, пожеж та повалення дерев.
Як пишуть китайські державні ЗМІ, цей тайфун є найпотужнішим цього року та другим за потужністю, що вразив південно-східну провінцію Фуцзянь після тайфуну “Меранті” у 2016 році.
Влада була вимушена закрити школи, підприємства та евакуювати працівників морських нафтових і газових родовищ. У містах не працюють великі торговельні центри.
Окрім того, було переміщено 124,4 тис. людей, прямі економічні збитки внаслідок стихії сягають 52,27 мільйона юанів (7,30 мільйона доларів).
У портовому місті Цюаньчжоу провінції Фуцзянь 39 людей зазнали легких травм, понад 500 тисяч будинків були знеструмлені.
За даними Національного метеорологічного центру, швидкість вітру сягала 137 км/год.
- Грецією продовжують ширитися масштабні лісові пожежі. В одному з районів вогонь дістався до великої військовий бази, внаслідок чого вибухнув склад з боєприпасами.
- Вчені пояснюють, що повені, хвилі сильної спеки, лісові пожежі спричинені зміною клімату і такі природні катастрофи будуть посилюватись через нагрівання планети.
Протягом дня, 22 листопада, армія РФ здійснила 55 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Загалом зафіксовано 127 вибухів.
В Хмельницькому обласному ТЦК та СП повідомили, що чоловік намагався дати хабар їхнім військовослужбовцям, а коли ті відмовились, застосував проти них сльозогінний газ.
За даними Міністерства оборони США, численні ядерні супротивники кидають виклик безпеці США, їх союзників і партнерів. Тому відомство оголосило про коригування своєї стратегії ядерного стримування.
Міністр національної оборони Канади Білл Блер заявив, що довгоочікувані системи протиракетної оборони США, які допоміг закупити канадський уряд, вже доставили в Україну.
Завтра, 23 листопада, Україна долучиться до щорічної акції “Запали Свічку пам’яті”, присвяченої вшануванню жертв Голодомору 1932–1933 років та масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.