Через лісові пожежі у Греції вибухнув склад з боєприпасами

Джерело: DW

Грецією продовжують ширитися масштабні лісові пожежі. В одному з районів вогонь дістався до великої військовий бази, внаслідок чого вибухнув склад з боєприпасами.

Як розповіли у виданні, вибухи сталися на складі боєприпасів в районі Волоса. В результаті цього в багатьох довколишніх будинках вибило вікна. Про постраждалих інформація не надходила, проте жителям кількох сіл наказали евакуюватися.

Раніше Букви повідомляли, найбільша евакуація через лісову пожежу в історії Греції призвела до того, що 19 000 людей були змушені залишити свої міста та курорти.

Варто зауважити, що країни ЄС направили команди пожежників та спеціалізовану техніку для боротьби із лісовими пожежами у Греції і Тунісі після прохання обох країн про допомогу у межах Механізму ЄС із цивільного захисту.

“Десять країн (Болгарія, Хорватія, Кіпр, Франція, Італія, Мальта, Польща, Румунія, Словаччина й Сербія) долучені до дій Механізму цивільного захисту ЄС у відповідь на лісові пожежі в Греції. Загалом більше 490 пожежників та 7 літаків направлено у різні регіони країни”, – йдеться у повідомленні.

Станом на ранок 24 травня у Середземному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один носій крилатих ракет “Калібр”.

Уночі 24 травня війська РФ завдали ударів по залізничній інфраструктурі у Харківській області. Обійшлось без постраждалих, однак є значні руйнування.

У 2024 році Україна розраховує залучити ще три транші обсягом $4,5 млрд за програмою МВФ Механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility – EFF).

Південна Корея та Японія оголосили про санкції проти осіб, організацій та суден, які допомагають Росії купувати озброєння у Північної Кореї, порушуючи резолюцію Радбезу ООН.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого пошкоджено 11 приватних будинків.