Google відмовляється від своєї політики різноманітності

Джерело: The Washington Post

Компанія Google змінює підхід до програм різноманітності, справедливості та інклюзивності (DEI) та відмовляється від раніше встановленої мети збільшити кількість представників меншин серед працівників.

У 2020 році, після протестів за расову справедливість, Google оголосила про намір підвищити частку “недостатньо представлених груп” на керівних посадах на 30% до 2025 року. Однак у річному звіті материнської компанії Alphabet цього року вже не згадується, що компанія прагне зробити DEI частиною своєї діяльності. Це формулювання містилося у звітах з 2021 по 2024 рік.

Згідно зі звітом про різноманітність за 2024 рік, 5,7% співробітників Google у США є чорношкірими, а 7,5% – латиноамериканцями, тоді як у 2020 році ці показники становили 3,7% і 5,9% відповідно.

Google повідомила, що розглядає можливість припинити щорічні звіти про різноманітність, які публікує з 2014 року. Також компанія переглядає рішення судів і укази адміністрації президента США Дональда Трампа, які обмежують програми DEI для державних установ і підрядників.

Попри зміни, Google заявила, що продовжить розширювати офіси у містах із різноманітною робочою силою та збереже ресурсні групи для представників меншин.

У Хошиміні, В’єтнам, масштабне шоу за участю понад 10 000 дронів, організоване китайською технологічною компанією DAMODA, перетворилося з видовищного дійства на технологічну катастрофу.

Триває 1180-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 973 тисячі осіб.

Нацполіція проводить досудове розслідування щодо української блогерки Анни Алхім, зокрема за статтею Кримінального кодексу про державну зраду.

Навчальний корабель Військово-морських сил Мексики, залишаючи Нью-Йорк, врізався у Бруклінський міст, внаслідок чого постраждало щонайменше 13 осіб.

Щонайменше 27 осіб загинули внаслідок шторму, що пронісся штатами Міссурі та Кентуккі у США.