Google відмовляється від своєї політики різноманітності
Джерело: The Washington Post
Компанія Google змінює підхід до програм різноманітності, справедливості та інклюзивності (DEI) та відмовляється від раніше встановленої мети збільшити кількість представників меншин серед працівників.
У 2020 році, після протестів за расову справедливість, Google оголосила про намір підвищити частку “недостатньо представлених груп” на керівних посадах на 30% до 2025 року. Однак у річному звіті материнської компанії Alphabet цього року вже не згадується, що компанія прагне зробити DEI частиною своєї діяльності. Це формулювання містилося у звітах з 2021 по 2024 рік.
Згідно зі звітом про різноманітність за 2024 рік, 5,7% співробітників Google у США є чорношкірими, а 7,5% – латиноамериканцями, тоді як у 2020 році ці показники становили 3,7% і 5,9% відповідно.
Google повідомила, що розглядає можливість припинити щорічні звіти про різноманітність, які публікує з 2014 року. Також компанія переглядає рішення судів і укази адміністрації президента США Дональда Трампа, які обмежують програми DEI для державних установ і підрядників.
Попри зміни, Google заявила, що продовжить розширювати офіси у містах із різноманітною робочою силою та збереже ресурсні групи для представників меншин.
- Платформа Meta відмовилась від програми забезпечення різноманітності, рівноправності та інклюзивності (DEI). Рішення вже набуло чинності.
Голова комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Леонід Слуцький заявив, що зустріч президента США Дональда Трампа і очільника Кремля Володимира Путіна може відбутися найближчим часом. Підготовка зустрічі “на просунутій стадії”.
У США користувачі подали позов проти LinkedIn, звинувативши соціальну мережу в тому, що вона передавала їхні приватні повідомлення іншим компаніям для навчання моделей штучного інтелекту.
6 лютого МЗС Великої Британії попередило, що анулює акредитацію російського дипломата у відповідь на аналогічний крок Москви й листопаді 2024 року.
Доларові облігації України зростають п’ятий день поспіль, досягнувши нових максимумів на тлі зростання очікувань щодо деталей угоди про припинення війни.
Трьох агентів російських спецслужб засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за підпали на об’єктах Укрзалізниці в Чернівецькій області.