У пасажирів аеропорту Південної Кореї вилучили майже 11 тонн кімчі за рік
Джерело: CNN
Працівники служби безпеки міжнародного аеропорту “Інчхон” у Південній Кореї протягом 2024 року конфіскували 10,7 т кімчі — традиційної гострої страви з солоної капусти та овочів.

Фото з відкритих джерел
За правилами пасажирам заборонено перевозити понад 100 мл рідини в ручній поклажі. Зазвичай у людей забирають пляшки з водою, тюбики гелю для душу та баночки з кремами.
Як зауважили у виданні, кімчі просякнута соусом та продається у пляшках або поліетиленових пакетах, тож її теж кваліфікують як рідину.
Популярний корейський інфлюенсер навіть зняв відео на YouTube, де нагадав мандрівникам, що страву можна їсти лише під час реєстрації на рейс. Відеоблог набрав 1,2 мільйона переглядів, йдеться в матеріалі.
Торік аеропорт також вилучив 10,5 т “чжан” — цим словом називають безліч видів корейських ферментованих соусів і паст. Конфісковані продукти утилізують або віддають нужденним. Усі 10,7 т кімчі передали громадському центру, який займається благодійністю.
- На Одещині прикордонники Ізмаїльського загону спільно з митниками виявили велику партію срібних прикрас, які громадянка України намагалася ввезти з закордону без декларування.
Народний депутат Микола Княжицький розповів про інцидент під час Конференції з питань відновлення України 2025 у Римі. Так, українку Марію Гурську, що керувала групою польських медійників, не допустили до заходу, бо Посольство України в Італії не дало їй акредитації.
Народні депутати з фракцій “Європейська Солідарність” та “Голос” зареєстрували проєкт Постанови ВР з вимогою до Уряду негайно виконати норми закону і призначити керівника БЕБ, визначеного на прозорому і чесному конкурсі – Олександра Цивінського.
Головний координатор німецької військової допомоги Україні, начальник штабу планування в Міністерстві оборони ФРН генерал-майор Крістіан Фройдінг заявив, що перші українські далекобійні ракети, профінансовані Німеччиною, мають надійти на озброєння ЗСУ до кінця липня.
Триває 1235-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад мільйон осіб.
Різке підвищення комунальних тарифів, масові відключення інтернету і згасання надій на угоду щодо України зі США вдарили по рейтингах російської влади. Хоча, більшість росіян все ж підтримує очільника Кремля Володимира Путіна і його уряд.