Журналістів АР не пустили у Білий дім, бо агентство не змінює назву Мексиканської затоки
Джерело: The Associated Press
Виконавча редакторка The Associated Press (AP) Джулі Пейс повідомила, що представників агентства не пустили до Овального кабінету, бо AP вживає назву “Мексиканська затока”, а не “Американська”.
“Сьогодні (11 лютого – ред.) Білий дім повідомив нам, що якщо AP не приведе свої редакційні стандарти у відповідність до указу президента Дональда Трампа про перейменування Мексиканської затоки в Американську затоку, то агентство буде позбавлене доступу до заходу в Овальному кабінеті. Сьогодні вдень репортера AP не пустили на підписання указу”, – заявила вона.
В агентстві вважають, що адміністрація Трампа “може покарати AP за незалежну журналістику”. The Associated Press наголосили, що обмеження їх доступу до Овального кабінету не тільки ускладнює доступ громадськості до незалежних новин, але й порушує Першу поправку до Конституції США.
- Apple почала змінювати назву Мексиканської затоки на Американську в додатку Maps за наказом адміністрації президента США Дональда Трампа.
- Водойма, що раніше була відома в Сполучених Штатах як Мексиканська затока, тепер на картах Google Maps для користувачів з США позначена як Американська затока.
- Президентка Мексики Клаудія Шейнбаум надіслала лист Google, у якому закликає технологічного гіганта не виконувати указ президента США Дональда Трампа щодо перейменування Мексиканської затоки у затоку Америки.
У березні рада директорів Tesla розпочала пошук нового генерального директора, який міг би замінити Ілона Маска.
Міністерство юстиції сформував Реєстр відомостей щодо незаконно депортованих Росією українських дітей. Технічне створення Реєстру вже завершене. Наразі здійснюється формування та подання перших особових справ.
Китайські астронавти місії “Шеньчжоу-19”, які шість місяців провели у космосі на орбітальній станції “Тяньгун”, успішно повернулись на Землю.
1 травня міністерка юстиції України Ольга Стефанішина повідомила, що завершили двосторонній скринінг відповідності українського законодавства нормам Європейського Союзу за розділом 26 “Освіта та культура”.
Некомерційна організація, що стоїть за Вікіпедією, представила свою нову стратегію розвитку штучного інтелекту на наступні три роки. За нею спільноту редакторів і волонтерів Вікіпедії не планують замінити ШІ.