У Миколаєві російські дрони пошкодили ТЕЦ

Джерело: Денис Шмигаль у Telegram, ДСНС Миколаївщини у Facebook

У ніч на 16 лютого російські безпілотники атакували Миколаїв, пошкодивши місцеву теплоелектроцентраль. Унаслідок удару без теплопостачання залишилися 46 тисяч абонентів.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що всі служби працюють над ліквідацією наслідків атаки та якнайшвидшим відновленням подачі тепла до житлових будинків, лікарень і шкіл. У місті вже розгорнуто 67 “пунктів незламності” та підключаються три модульні котельні в медичних закладах.

Через атаку виникла пожежа на об’єкті критичної інфраструктури, яку оперативно загасили. Вибухова хвиля та уламки пошкодили п’ять багатоквартирних будинків, кілька магазинів, заклад харчування та офісні приміщення. Поранення отримав 64-річний чоловік, його госпіталізували, стан оцінюється як задовільний.

За даними Повітряних сил, цієї ночі на Миколаївщині збили дев’ять ударних дронів Shahed 131/136.

У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.

Протягом ночі 23 червня російські окупанти атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.