Унаслідок нічної атаки на Одещину знищено відділення Нової пошти

Джерело: Нова пошта

В Одеській області унаслідок російської атаки знищено відділення Нової пошти з посилками на суму понад мільйон гривень.

Зазначається, що у ніч на 5 березня ворожий “шахед” поцілив у відділення у передмісті Одеси. Обійшлось без постраждалих.

“На місці вже працює мобільне відділення, тож клієнти можуть робити відправки”.

У компанії додали, що атакою знищено 606 посилок оголошеною вартістю понад мільйон гривень

Нова пошта пообіцяла компенсувати втрату відправлень.

Уповноважена з прав людини у ЄС Тереза Аньїнью почала розслідування проти президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн через закритий час з президентом України Володимиром Зеленським та іншими європейськими лідерами.

Велика Британія розглядає можливість продажу російської нафти, яка перебуває на борту затриманого танкера Smyrtos.

Російські окупанти атакували залізницю у двох областях України. Є жертва.

Російські окупанти завдали повторного удару по вогнеборцях у Глухівській громаді на Сумщині під час гасіння пожежі, що виникла після ворожої атаки на складське приміщення.

Російські окупанти безпілотником атакували медзаклад у Слов’янську на Донеччині.