У США вперше за 15 років стратили засудженого через розстріл
Джерело: Sky News
У США вперше за 15 років стратили засудженого через розстріл. Бред Сігмон був засуджений за побиття до смерті батьків своєї колишньої дівчини в 2001 році.
Як розповіли у виданні, 67-річний Сігмон обрав розстріл, оскільки боявся повільнішої та болісної смерті, якщо б була застосована страта через електричний стілець або ін’єкцію.

Фото: АР
У 2001 році Сігмона засудили за вбивство батьків своєї колишньої дівчини. Він забив їх до смерті у власному будинку бейсольною битою.
Серед свідків, які спостерігали за стратою з камери, відокремленої куленепробивним склом, були троє членів родини жертв, адвокат і духовний радник Сігмона, представник офісу прокурора, слідчий шерифа та троє представників преси.
Страта Сігмона була виконана 7 березня. Засудженого в камері прив’язали до стільця. На голову йому одягнули спеціальний мішок, а на серце поклали мішень. Тоді троє добровольців зайшли в камеру та застрелили його спеціально розробленими кулями з відстані 4,6 метра.
- У Північній Кореї розширили список злочинів, за які передбачена смертна кара. Зокрема найвища міра покарання передбачена за південнокорейський сленг, пропаганду та незаконну зброю.
The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.
На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.
Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.
У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.
Платформа McHire, яку McDonald’s використовує для прийому на роботу нових співробітників, виявилася вразливою до елементарного злому. Двоє незалежних дослідників кібербезпеки – Ієн Керролл і Сем Каррі – з’ясували, що до внутрішньої системи, яка обробляє заявки кандидатів, можна було увійти, просто ввівши логін і пароль “123456”.