На Київщині працівники СБУ затримали ще трьох проросійських інтернет-агітаторів

Джерело: СБУ

Працівники Служби безпеки затримали на Київщині ще трьох проросійських інтернет-агітаторів, які виправдовували збройну агресію РФ та воєнні злочини окупантів.

Так, у Києві затримано 55-річну присяжну одного із столичних судів, яка вихваляла російського диктатора Володимира Путіна і закликала до окупації всієї території нашої держави. Жінка публікувала ворожий контент у своїх коментарях на Телеграм-каналах. Для конспірації фігурантка діяла через анонімний акаунт, але СБУ все одно знайшла зловмисницю.

У Святошинському районі Києва затримано 49-річного водія експрес-доставки, який називав збройну агресію РФ “громадянською війною” і намагався дискредитувати Сили оборони. Фігурант робив власні ефіри у Tik-Tok з аудиторією у 50 тис. користувачів і репостив там відео з російських інтернет-ресурсів.

У Броварах на Київщині затримано таксиста, який у Телеграм-каналах закликав до репресій та розстрілів українців у разі захоплення столиці.

Судово-лінгвістичні експертизи підтвердили факти інформаційно-підривної діяльності затриманих. Наразі всім трьом повідомили про підозру, їм загрожує до 8 років тюрми з конфіскацією майна. Зловмисники перебувають під вартою.

В центрі Лондона мав відбутися захід, присвячений тому, як світ може адаптуватися до екстремальної спеки. Його скасували через різке підвищення температури.

Україні вдалося звільнити ще сімох цивільних громадян, яких Росія роками незаконно утримувала у неволі.

У Сумах знову зросла кількість поранених унаслідок ранкової атаки РФ по місту 27 червня.

Виконавчий комітет Міжнародної федерації важкої атлетики (IWF) дозволив спортсменам всіх вікових груп з Росії та Білорусі брати участь у змаганнях.

Уночі 27 червня Україна втратила винищувач МіГ-29. Пілот встиг катапультуватись.