Попри критику, фільм «Білосніжка» очолив кінопрокат, зібравши $87,3 млн у перший вікенд

Джерело: Variety
Кіноадаптація “Білосніжки”, яка стала об’єктом критики ще до виходу в прокат, стала лідеркою за касовими зборами у США та зібрала $87,3 млн у всьому світі.
21 березня у світовому прокаті стартував показ музичного фентезійного фільму “Білосніжка”, знятого Марком Веббом за сценарієм Ґрети Ґервіґ та Ерін Кресіди Вілсон. У США за перший вікенд фільм отримав $43 млн, а у світовому прокаті – $87,3 млн.
Однак кіноадаптація класики Disney стала найменш успішним рімейком за показниками першого вікенду прокату. Так, наприклад, “Аладін” 2019 року, “Красуня і чудовисько” 2017 року та “Король Лев” 2019 року стали блокбастерами, зібравши у перший вікенд понад $100 млн, а загалом – мільярди доларів, а “Книга джунглів” 2016 року наблизилася до цієї позначки, отримавши $967 млн.
Як зазначається, рімейк оригінального мультфільму 1937 року став одним з найдорожчих проєктів року Disney. Проте ще до прем’єри на великих екранах фільм зазнав критики.
Зокрема, Disney засудили за зображення сімох гномів у фільмі, зміни сюжету в майже 100-річній історії, а також за вибір на головну роль Рейчел Зеглер, яка наполовину колумбійка і наполовину полька. Окрім цього виникли суперечки через те, що Зеглер рекламувала фільм із хештегом free Palestine. Водночас ізраїльтянка Галь Ґадот, яка зіграла роль Злої Королеви, неодноразово висловлювала підтримку Ізраїлю в соціальних мережах.
- Студія Disney скасувала прем’єру фентезійного фільму “Білосніжка” у Великій Британії через критику адаптації. Зокрема обурення викликало те, що Білосніжку зіграла латиноамериканка Рейчел Зеглер, а в назві немає “семи гномів”.
31 березня міністр оборони Рустем Умєров провів зустріч у Києві з міністром оборони Нідерландів Рубеном Брекельмансом, під час якої сторони обговорили посилення безпеки та співпрацю в оборонній сфері.
Аналітики YC.Market дослідили динаміку жіночого підприємництва в Україні, виявивши, що 2024 рік став рекордним за приростом компаній, заснованих жінками.
Росія зосередила зусилля на зміні влади в Україні, розраховуючи, що зможе поставити новий уряд, що буде готовий до територіальних поступок, повідомляє The Moscow Times із посиланням на джерела серед російських дипломатів та посадовців.
Міжнародний саміт у Бучі 31 березня ухвалив спільну заяву щодо необхідності розслідувати кожен воєнний злочин РФ, покарати винних і не допустити повторення трагедій.
31 березня глави МЗС головних європейських країн заявили про готовність посилити підтримку України та запровадити нові санкції проти Росії, щоб змусити її погодитися на зупинення війни.