Південна Корея надала $100 млн на підтримку України
Джерело: Андрій Сибіга/Telegram
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга повідомив після зустрічі з корейським колегою Чо Те Юлем, що Південна Корея надала 100 млн доларів на підтримку України.
Я був радий поспілкуватися з Чо Те Юлем і подякувати Республіці Корея за її підтримку, зокрема за сьогоднішній новий пакет допомоги у розмірі 100 мільйонів доларів, — заявив Сибіга.
Він також привітав участь колеги у сьогоднішньому засіданні міністрів НАТО як знак того, що “безпека Європи та Індо-Тихоокеанського регіону безпосередньо пов’язана”.
Сторони зокрема обговорили зміцнення зв’язків і спільні зусилля з протидії поглибленню співпраці між Росією і КНДР, яка загрожує обом нашим регіонам.
Варто додати, нещодавно речник МЗС Південної Кореї Лі Чже Вун заявив, що його країна продовжить підтримувати Україну у відновленні миру та післявоєнній відбудові, попри рішення США призупинити військову допомогу Києву.
Він зазначив, що Південна Корея уважно стежить за відповідними подіями.
Ми продовжуватимемо наші зусилля, щоб підтримати швидке відновлення миру в Україні та реконструкцію України, – наголосив речник МЗС Південної Кореї.
- Прем’єр-міністр Австралії Ентоні Албанезе повідомив, що його країна готова розглянути запити щодо участі в миротворчих місіях в Україні.
- У Європі почали реагувати на повідомлення ЗМІ про те, що адміністрація Дональда Трампа зупинила надання всієї військової допомоги Україні.
- У вівторок, 4 березня, президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн представила план ЄС щодо посилення обороноздатності та збільшення оборонних витрат.
У літній період пацієнти, які використовують препарати класу GLP-1, зокрема Ozempic, Wegovy та Mounjaro, можуть мати підвищені ризики зневоднення та ускладнень, пов’язаних із високою температурою.
Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.
У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.
На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.
Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.