Європа та Канада закликали Путіна відповісти на пропозицію США щодо припинення вогню

Джерело: Bloomberg

Європейські союзники України та Канада закликали очільника Росії Володимира Путіна негайно відповісти на пропозицію США щодо часткового припинення вогню, яку Київ прийняв без жодних умов.

У п’ятницю, 4 квітня, під час спільної пресконференції з главою МЗС Великої Британії Девідом Ламмі, міністр закордонних справ Франції Жан-Ноель Барро звинуватив Росію у “перекручуванні” фактів. За його словами, Москва продовжує обстріли енергетичної інфраструктури України, незважаючи на раніше досягнуту угоду про припинення таких атак.

“Сьогодні Росія повинна дати відповідь США. Це має бути “так”, це має бути “ні” – це має бути швидка відповідь”, – заявив Барро разом з МЗС Великої Британії Девідом Ламмі. 

Заклики низки ключових західних союзників Києва спрямовані на те, щоб спонукати Москву до припинення вогню. Тим часом американські дедалі більше розчаровуються через повільний перебіг переговорів із Росією щодо завершення війни.

Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.

The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган  – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.

На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.

Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.

У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.