Російські війська вдарили ракетою по Дніпру: є загиблий і поранені (ОНОВЛЕНО)

Джерело: Сергій Лисак

В четвер, 10 квітня, російські окупанти завдали ракетного удару по місту Дніпро.

О 16:04 в Повітряних силах ЗСУ повідомляли про застосування балістичного озброєння та швидкісну ціль на Дніпро.

О 16:42 начальник Дніпропетровської ОВА Лисак повідомив, що війська РФ атакували Дніпро ракетою. Попередньо, троє людей поранені – 55-річна жінка та чоловіки 52 років. Всі вони у стані середньої тяжкості.

На місці удару виникла масштабна пожежа. Є руйнування на території цивільного об’єкту.

Згодом посадовець додав, що внаслідок удару загинув 42-річний чоловік.

Мер Дніпра Борис Філатов повідомив, що комунальні цистерни доправляють рятувальникам воду, аби загасити пожежу на місці ворожого удару.

Пізніше Філатов розповів, що окупанти вдарили ракетою по складу серветок і памперсів.

“Тому так сильно горить. Ніяких “офіцерів НАТО” і “найманців”. Я особисто говорив із власником. Це — терор. Нічим неприкритий терор… Вони просто тупо луплять балістикою по памперсах і дитячих майданчиках”, – написав мер міста.

Станом на 21:08 відомо про 8 постраждалих. Троє людей на амбулаторному лікуванні, решта – госпіталізовані.

Вдень 23 червня російські окупанти завдали ракетного удару по Кривому Рогу. Є жертва та постраждалі.

Південна Корея заявила про готовність прийняти всіх північнокорейських військовополонених, які опинилися в полоні в Україні після участі у війні на боці Росії, якщо вони добровільно висловлять бажання переїхати до Південної Кореї.

У Хмельницькій області внаслідок вибуху невідомого предмета поранень зазнав 11-річний хлопчик.

Гондурас планує закупити українські безпілотники в межах посилення боротьби з наркоторгівлею та посилення безпеки кордонів.

Вранці 23 червня російські окупанти вдарили по Запоріжжю. Є руйнування та поранена.