На Дніпропетровщині унаслідок атаки БпЛА загинула 12-річна дівчинка

Джерело: Сергій Лисак

Уночі 29 квітня російські окупанти атакували Дніпропетровську область безпілотниками. Загинула 12-річна дівчинка, ще четверо осіб постраждали.

Очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак повідомив, що вночі ворог масовано атакував регіон. Вдалось збити сім БпЛА, але не обійшлось без наслідків.

Зокрема у Губинській громаді Самарівського району загинула 12-річна дівчинка, ще троє осіб – 6-річна дівчинка та двоє дорослих – постраждали. Вони лікують амбулаторно.

У громаді частково зруйнований приватний будинок та господарча споруда. Пошкоджено ще один будинок та гараж.

У Слов’янській громаді Синельниківського унаслідок удару БпЛА зайнялося аграрне підприємство.

По Великомихайлівській громаді, що на Синельниківщині, агресор вдарив КАБом. Наслідки з’ясовуються.

Нікопольщину росіяни обстрілювали артилерією та FPV-дронами. Під обстрілами опинились Нікополь, Марганецька і Покровська громади. Поранена 47-річна жінка. Вона госпіталізована в стані середньої тяжкості.

Понівечені інфраструктура, 2 приватні будинки, господарська споруда, лінія електропередач.

У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.

Протягом ночі 23 червня російські окупанти атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.