У Fortnite розробили музей Голокосту

Джерело: директор гри The Light in the Darkness Люк Бернар у Twitter.

У відеогрі Fortnite з’явився новітній музей Голокосту. Гравці можуть мандрувати інтерактивною музейною виставкою й знайти інформацію на різні теми Голокосту.

Фото: Luc Bernard

Бернар – один із тих, хто розробив The Light in the Darkness – першу освітню гру про Голокост. Його команда зосередилася на новому проєкті, коли Epic Games відкрили свій редактор Fortnite Unreal Editor.

До музейної виставки додали різні теми Голокосту, зокрема й ті, які, на думку команди, надто часто залишаються поза увагою традиційних виставок. Наприклад, деякі експонати розповідають про євреїв у Північній Африці, а не тільки Східній Європі.

Фото: Luc Bernard

Зокрема йдеться про історію Абдола Хоссейна Сардарі  – іранського посла, який видав тисячі паспортів євреям, які намагалися втекти з Франції. Також є і про життя ЛГБТК+ євреїв та танковий батальйон “Чорна пантера”, який визволяв євреїв.

Фото: Luc Bernard

На Одещині триває розслідування щодо співробітниці поліції, яка 29 квітня у місті Татарбунари на службовому автомобілі збила 7-річну дівчинку на пішохідному переході.

У контексті історії про викладача університету ім. Карпенка-Карого та студенток, які зазнали сексуальних домагань, Букви поговорили з членкинею Американської психологічної асоціації Ані Леонілою Іоселіані про психологічні причини мовчання жертв і небезпеку публічного цькування.

У п’ятницю, 2 травня біля берегів Чилі та Аргентини стався сильний землетрус магнітудою 7,5. Через ризик цунамі в регіоні Магальянес почалась масова евакуація прибережних районів.

Активіста та волонтер Сергій Стерненко повідомив, що орендував броньоване авто після того, як в Одесі вбили місцевого громадського активіста Дем’яна Ганула.

Вчора, 1 травня, у Мукачівській громаді померла найстаріша мешканка — 105-річна монахиня сестра Ольга Ладжун. Вона вела монаше життя майже 90 років.