Зірки HGTV перетворили дім на будинок Барбі (фото до та після)

Джерело: Insider
Серіал “Barbie Dreamhouse Challenge”, який веде Ешлі Грем, зараз транслюється на HGTV. У ньому зірки HGTV – і одна зірка Food Network – змагаються одне з одним, щоб перетворити дім у Південній Каліфорнії на реальну версію будинку Барбі.
Дизайнери змагаються в командах по двоє. Той, хто переможе, залишиться в готовому будинку. Кожній команді призначено ділянку будинку для ремонту, а також десятиріччя, котрим їх дизайн повинен надихатись.
У команд був лише один тиждень, щоб завершити ремонт.
Єгипт Шеррод і Майк Джексон мали відремонтувати передпокій, вітальню та їдальню будинку з урахуванням естетики 1990-х років.
Тим часом Жасмін Рот і Антоніо Лофасо отримали завдання перетворити кухню і сімейну кімнату в стилі 1960-х років.
Шеррод і Джексон наповнили кімнату яскравими кольорами та намалювали зигзаги на каміні, щоб відчути 90-ті. У кімнаті також був ліфт для Барбі.
- Фото: Insider
- Фото: Insider
Шеррод і Джексон пофарбували сходи в яскраво-рожевий колір із жовтими поручнями, а також використали фіолетову та синю фарби нагорі.
- Фото: Insider
- Фото: Insider
Дизайнери розмістили логотип Барбі на табличці на стіні та наповнили кімнату меблями в стилі ретро, включаючи вигнутий джинсовий диван, який був популярний в 1990-х.
- Фото: Insider
- Фото: Insider
Шеррод і Джексон використовували різні шари підноса, щоб створити ефект веселки. Вони також пофарбували стіни їдальні в рожевий колір, тому вона підходить для Барбі.
- Фото: Insider
- Фото: Insider
Акрилові меблі кімнати та візерунчасті килими відповідають темі 90-х. Рот і Лофасо також видалили стіну, що відокремлювала їдальню від кухні, завдяки чому кімната стала більшою.
- Фото: Insider
- Фото: Insider
Переходимо до команди 1960-х років. До того, як Лофасо і Рот працювали над цим, кухня мала застарілий вигляд, включаючи дерев’яні шафи.
Дизайнери оздобили кухню блідо-рожевими кольорами та встановили ретро-жовту техніку, що передає атмосферу 60-х. Вбудовані стелажі одночасно служили таємним входом в комору.
- Фото: Insider
- Фото: Insider
Дизайнери зробили кімнату яскравою завдяки жовтим стінам, вкритим рожево-білим горошком. Усі меблі мають вигляд середини століття, що пасувало до простору, натхненного 1960-ми роками.
- Фото: Insider
- Фото: Insider
Рот і Лофасо зробили камін центральним елементом кімнати, розмістивши навколо нього дерев’яні панелі та золоті акценти. Вони також додали копію оригінального дивана Барбі 1962 року.
- Фото: Insider
- Фото: Insider
- Компанія Warner Bros. повідомила, що за перші вихідні світового прокату фільм “Барбі” зібрав 337 мільйонів доларів. Водночас стрічка Крістофера Нолана “Оппенгеймер” заробила 174,2 мільйона доларів, за даними Universal Pictures.
- В Україні прем’єра американського романтичного комедійного фільму “Барбі” запланована на 20 липня 2023 року. Головні ролі у фільмі про найпопулярнішу ляльку зіграють Марго Роббі та Раян Ґослінґ.
- У В’єтнамі напередодні виходу “Барбі” з Марго Роббі та Раяном Гослінгом заборонили фільм через звинувачення у порушенні державного суверенітету. Кіностудія Warner Bros. заявила, що у мапу не вкладали політичний контекст, а зображені на ній “лінії з дев’ятьма штрихами” – дитячий малюнок олівцем.
На Західній Яві в Індонезії щонайменше 13 людей загинули під час утилізації прострочених військових боєприпасів.
Укроборонпром розпочав у Польщі програму “Повернення українців”, яка пропонує співвітчизникам повернутись з-за кордону та працевлаштуватись на підприємства концерну.
Джерело: ДБР ДБР завершило розслідування щодо судді Бабушкінського районного суду Дніпра, котрий незаконно привласнив квартиру…
Президент України Володимир Зеленський і глава Франції Еммануель Макрон не спілкуються через посольства – вони напряму дзвонять один одному через захищені лінії, WhatsApp або Signal.
Три роки тому Володимир Зеленський підписав указ про неможливість перемовин з Володимиром Путіним. Два дні тому – заявив про готовність провести особисті перемовини з ним. Виникає питання – що ж робити з тим указом? Адже російська пропаганда вже неодноразово на нього посилалась, як на ознаку “недоговороздатності” України.