В Екопарку під Харковом народилися білі тигренята
Джерело: “Фельдман Екопарк”
У “Фельдман Екопарку” під Харковом народилися двоє білих тигренят.
“Нещодавно матусею стала наша біла тигриця Альба – вона подарувала двох чарівних малят: хлопчика та дівчинку. Вони почувають себе добре, швидко ростуть та вже активно досліджують свій новий дім. Це поповнення – справжнє диво, бо білі тигри – надзвичайно рідкісні тварини. А кожне нове життя – це не лише радість, а й велика надія на збереження цього прекрасного виду”, – йдеться у дописі.
Крім того, поповнення сталося у родинах бабуїнів, кільцехвостих лемурів, у мініатюрних конячок. Також зʼявилося багато пташок.
“Потроху повертаємося до довоєнного бебі-буму. Дуже багато народилося птахів. Тигриця біла радує нас одним за одним виводком цих “карапузів” неймовірних. Очікуємо левенят, також поповнення очікується у ягуарів, пум. Життя продовжується. Навіть не віриться, що з такого “карапуза” виросте 300-кілограмова тварина”, – зазначив засновник Екопарку Олександр Фельдман.
- У Фельдман Екопарку відбулась щорічна акція — традиційний весняний випуск врятованих тварин у природу.
На Харківщині вогнеборці врятували маленьке життя – білого кролика з пожежі, котра спалахнула після влучання російської керованої авіабомби по житловому сектору.
У Подільському районі Києва під час гасіння пожежі у квартирі врятували собаку та кота. Пожежа сталася на 7 поверсі житлової багатоповерхівки.
У Києві відзначили зростання рівня захворюваності на гепатит А, як серед дорослих, так і серед дітей, підтвердила директорка Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург. Фахівці закликають киян посилити заходи безпеки, зокрема ретельно мити руки з милом, вживати кип’ячену воду та обробляти овочі й фрукти.
Прямі предки тиранозавра рекса могли потрапити до Північної Америки близько 70 мільйонів років тому, перетнувши сухопутний міст між сучасним Сибіром та Аляскою. Про це йдеться у новому дослідженні команди палеонтологів з Університетського коледжу Лондона, очолюваної докторантом Кассіусом Моррісоном.
У гнізді лелек Грицика та Одарки, за яким ведеться онлайн-спостереження в Національному природному парку “Пирятинський” на Полтавщині, вилупилися всі п’ятеро пташенят. Про це Суспільному повідомив науковий співробітник парку Анатолій Подобайло.