Сімейна пара у США сім років утримувала в неволі дівчину і знущалась з неї
Джерело: CNN
Подружжя з міста Глостер (штат Нью-Джерсі) сім років утримувало в неволі дівчину-підлітка та увесь цей час знущалось з неї. Обвинувачена жінка є мамою потерпілої.
У злочині звинувачують 38-річну Бренду Спенсер та 41-річного Брендона Мослі, яких арештували через кілька днів після того, як потерпіла – донька Бренди – змогла втекти з дому.
За повідомленням прокуратури, потерпілій зараз 18 років. Сім’я утримувала її в неволі з 2018 року, після того, як її виключили зі школи перед початком сьомого класу.
Саме те, що її виключили з навчального закладу, давало змогу матері та її чоловіку “приховувати жахливі багаторічні знущання”.
Зараз парі оголосили обвинувачення за кількома пунктами, зокрема викрадення, напад за обтяжуючих обставин, створення загрози благополуччю дитини та зберігання зброї.
Попередньо, Мослі також скоїв сексуальне насилля щодо падчерки та бив її ременем. Відтак йому винесено звинувачення у сексуальному насиллі за кількома пунктами.
Повідомляється, що потерпілу близько року утримували у клітці для собак і лише зрідка випускали з неї. Сама жінка розповіла, що згодом її утримували у ванній кімнаті з навісним замком. Щобільше, її приковували ланцюгами і випускали лише тоді, коли сім’я була вдома.
Іноді її змушували жити у кімнаті, де замість туалету було відро. Ця кімната була облаштована системою сигналізації, яка спрацьовувала, якщо потерпіла намагалась вийти з неї.
Прокуратура не повідомила, яким чином жінці вдалось втекти, відомо лише, що це сталось 8 травня. Про неї повідомив сусід, який спершу зателефонував за номером 211 для екстреного втручання, а потім – у 911.
Після цього правоохоронці поспілкувались з потерпілою, але вона спершу не розповідала про насилля.
Вона лише повідомила, що через різні погляди з батьком шукає, де допомагають безхатькам. Їй запропонували послуги для тих, хто зазнав домашнього насилля, але вона відмовилась.
Правоохоронці також провели обмежений обшук у будинку сім’ї, але жодних арештів тоді не відбулось. Водночас вже при наступному обшуку з’ясувалось, що потерпілу утримували у “жахливих” умовах разом з низкою тварин – собак та шиншил
Про психологічний та фізичний стан жінки зараз не повідомляють зважаючи на конфіденційність для її захисту.
“Як ви можете собі уявити, будь-хто, хто провів у неволі сім років, у таких умовах, живучи у бруді та бідності, буде травмований психологічно, фізично, емоційно, розумово”, – повідомили у прокуратурі.
У потерпілої також є 13-річна сестра, яку батьки кілька років тому перевели на домашнє навчання. За правилами штату Нью-Джерсі, батьки чи опікуни можуть просто повідомити навчальному закладу, що дитина навчатиметься вдома, при цьому, не надаючи жодних доказів того, як дитина вчиться і чи вчиться взагалі.
Зараз потерпіла та її сестра у безпечному місці. Суд щодо питання утримання під вартою обвинувачених запланований на 16 травня.
- У Великій Британії засудили до умовного терміну жінку, яка 27 років тому вбила свою новонароджену дитину через післяпологову депресію.
Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.
The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.
На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.
Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.
У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.