Іранські ракети пошкодили науково-дослідний інститут Вейцмана в Ізраїлі – NYT
Джерело: The New York Times
Унаслідок ракетного обстрілу Ірану по території Ізраїлю, зазнав пошкоджень науково-дослідний інститут імені Вейцмана, розташований у місті Реховот на південний схід від Тель-Авіва.
За даними видання, щонайменше в одній будівлі, де розташовані лабораторії, сталася пожежа.
Аспірант з Італії Алан Монціані, який живе в гуртожитку інституту, розповів газеті, що був шокований руйнуваннями, які побачив, вийшовши з укриття.
“З одного боку дослідницького центру раку бракувало більшості стін – важко було сказати, чи він отримав пряме влучання, чи був уражений уламками, бо він був охоплений полум’ям”, – сказав він.
Монціані зазначив, що ударні хвилі вибуху розбили вікна в сусідніх будівлях.
- Прем’єр-міністр Кір Стармер повідомив, що Британія перекидає на Близький Схід додаткові військові засоби, зокрема винищувачі, для підтримки стабільності в регіоні.
- Уночі 13 червня Ізраїль завдав масованих ударів по Ірану, націлившись на ядерні та ракетні об’єкти країни. Відомо, що внаслідок атаки вбито трьох високопоставлених іранських генералів.
- Іран розпочав атаку по Ізраїлю у відповідь на нічний масований удар.
- Ізраїльська армія ввечері 13 червня зафіксувала запуск ракет з території Ірану.
- Ізраїль під час бомбардування Ірану ліквідував низку важливих осіб країни, серед яких військові посадовці та ядерні лідери.
- Уночі 14 червня Іран здійснив масований ракетний обстріл Ізраїля у відповідь на ізраїльску атаку. Як наслідок – є жертви та поранені серед цивільного населення Ізраїля.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 25 липня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 153 бойові зіткнення.
Європейський парламент розглядає можливість пришвидшення відмови від російського газу на один рік, до січня 2027 року. Про це свідчать документи, з якими ознайомилося агентство Reuters.
Міністр оборони України Денис Шмигаль представив оновлений склад своєї команди.
Від початку 2025 року в Україні відбувається близько 15 кібератак щодня. Основним джерелом кібератак залишається Росія.
З 1 серпня Укрзалізниця вводить обов’язкову верифікацію через “Дія.Підпис” при купівлі та поверненні квитків на низку популярних поїздів, що викликало обурення серед частини пасажирів, які не мають застосунку.