Шварценеґґер розповів, що має дислексію

Джерело: Арнольд Шварценеґґер у Facebook.
Голлівудський актор та бодибілдер Арнольд Шварценеґґер закінчив записувати свою аудіокнигу “Будь корисним”, яку почнуть продавати з 10 жовтня. Після цього він розповів, що має нейробіологічний розлад – дислексію.
Через цей розлад людина не може автоматично сприймати значення слів у процесі читання, що ускладнювало роботу над аудіокнигою. Також, коли він готується до фільмів, то “місяцями знову і знову читає сценарій, поки не запам’ятає кожен рядок”.
“Я міг би сказати вам, як це було дивовижно – сісти й записати власні слова, але правда в тому, що я цього страшенно боявся. Ось мій секрет – я жахливо читаю. У 1950-х роках в Австрії не говорили про проблеми з навчанням, тому найчастіше, коли мене просили читати вголос на уроці, це було просто катастрофою, і мене били лінійкою. Але тепер я знаю, що у мене дислексія”, – написав актор.
Через дислексію мозок інакше обробляє інформацію, тому люди, які мають цей розлад, читають повільно, складно вловлюють зміст і схильні припускатися помилок при читанні. У них не формується зв’язок між словом та його значенням, тому під час читання у них не відбувається розуміння слова.
Шварценеґґер взяв обладнання для запису додому, аби записувати 20-30 сторінок на день. Зазвичай, автори готують свої книги за 2-3 дні в студії.
Актор розповів, що дозволяє собі боятися чи недовго поскаржитись, але потім змушує себе рухатись уперед.
“Я зробив так багато повторень, що не міг порахувати. Я розбив його (текст, – ред.) на дрібні шматочки, знаючи, що маленькі перемоги перетворюються на великі перемоги, або, в цьому випадку, на цілу книгу”, – зазначив актор.
Він висловив сподівання, що під час слухання аудіокниги людей “надихатимуть не лише слова, а й процес її запису”. Також він подякував команді, яка працювала над проєктом.
Довідка. Арнольд Шварценеґґер народився в Австрії, де провів дитинство. Його батько був нацистським солдатом, який отримував нагороди. Після повернення в Австрію він став знущатися з членів своєї сімʼї. Сам актор припускає, що його батько-тиран, ймовірно, страждав на ПТСР і депресію, та, можливо, мав шизофренію.
- Продюсер серіалу “Відьмак” Томаш Багінський пояснив, чому сюжет серіалу було спрощено й зазначив, що ці зміни необхідні для залучення молодої авдиторії.
За роки повномасштабної війни 67 українських священників, пасторів та монахів стали жертвами вбивств або катувань з боку російських окупантів. 620 релігійних об’єктів було знищено, більшість із них християнські.
Президент Володимир Зеленський, після доповіді головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського, заявив, що так зване “великоднє перемир’я” Росії не поширюється на Курську та Бєлгородську області РФ, а також що обстріли на деяких інших фронтових напрямках не припинилися.
Увечері 19 квітня, після того, як Путін оголосив про так зване “великоднє перемир’я”, російські війська обстріляли кілька населених пунктів Херсонської області.
Після трьох років полону мати й син, Маргарита та Руслан Виноград, несподівано зустрілися під час сьогоднішнього обміну полоненими.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 19 квітня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 107 бойових зіткнень.