«Спрощення історії допомагає залучити молоду авдиторію»: продюсер Томаш Багінський про те, чому сюжет «Відьмака» було спрощено

Джерело: Wyborcza.pl

Продюсер серіалу “Відьмак” Томаш Багінський пояснив, чому сюжет серіалу було спрощено й зазначив, що ці зміни необхідні для залучення молодої авдиторії.

Томаш Багінський зауважив, що вони пішли шляхом спрощення сюжету, адже в них – дуже широка авдиторія зі всього світу, з різними поглядами. І значна кількість глядачів – американці.

На думку Томаша, спрощення історії допомагає залучити молоду авдиторію, яка виросла на ТікТоці та Ютубі і якій важко довго концентруватися на чомусь одному.

У розмові з журналістами польського видання Wyborcza, виконавчий продюсер Томаш Багінський сказав, що історію про “Відьмака” не можна взяти безпосередньо з книг Анджея Сапковського, оскільки це не підійде для гарного телебачення.

“Коли серіал створюється для величезної маси глядачів, з різним досвідом, з різних куточків світу, і значна частина з них – американці, ці спрощення не тільки мають сенс, вони необхідні”, – сказав Багінський.

Також він додав: “Це боляче для нас, і для мене також, але вищий рівень нюансів і складності матиме менший діапазон. Іноді це може зайти занадто далеко, але ми повинні приймати ці рішення”.

Зміни відбуваються не лише в результаті цих спрощень, однак, як пояснив Багінський, природа створення телебачення та дотримання термінів виробництва створює й інші проблеми.

“Іноді зміни є наслідком виробничого хаосу, тому що, наприклад, актор захворів, і його сюжет потрібно відредагувати і переписати за кілька годин, щоб наступного дня його можна було зняти. Є багато зрозумілих причин, чому приймаються суперечливі рішення, але глядач не має цього контексту, тому інколи стає боляче, бо в книзі щось було краще”, – пояснив Томаш Багінський.

ДОВІДКОВО. Відьмак – фентезійний серіал, заснований на серії романів Анджея Сапковського “Відьмак”, що початково планувався як повнометражний фільм. Кінотеатральна прем’єра відбулася 16 грудня 2019 року, а інтернет-реліз – 20 грудня того ж року. Прем’єра другого сезону відбулася 17 грудня 2021 року. У вересні 2021 року анонсовано третій сезон. У жовтні 2022 року розпочалася робота над сценаріями четвертого та п’ятого сезонів.

Внаслідок російської атаки по будівельному гіпермаркету “Епіцентр” в Харкові загинули чотири людини та ще 40 поранених.

Сили оборони Півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад та техніку окупантів.

Глава служби безпеки ФСБ РФ Олександр Бортников повідомив у п’ятницю, 24 травня, що Росія заарештувала понад 20 осіб у зв’язку з терактом у підмосковному ТЦ Crocus City Hall в березні, в результаті якого загинули понад 140 осіб.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.