Netflix випустив трейлер до фіналу третього сезону «Відьмака»

Джерело: Netflix

Стримінговий сервіс Netflix опублікував трейлер до другої частини третього сезону фентезійного телесеріалу “Відьмак” (The Witcher).

Зауважимо, третій сезон серіалу налічує вісім епізодів та поділений на дві частини: перші п’ять серій вийшли 29 червня 2023 року, решта три заплановані на 27 липня.

Перша частина сезону розповідає історію про відьмака-найманця Геральта з Рівії (Генрі Кавілл) та його кохану чародійку Йенніфер (Аня Чалотру), яким довелося вирішувати особисті проблеми в стосунках, займатися навчанням їхньої дочки Цирі (Фрейя Аллан) та протистояти великому злу на політичній арені.

ДОВІДКОВО. Відьмак – фентезійний серіал, заснований на серії романів Анджея Сапковського “Відьмак”, що початково планувався як повнометражний фільм. Кінотеатральна прем’єра відбулася 16 грудня 2019 року, а інтернет-реліз – 20 грудня того ж року. Прем’єра другого сезону відбулася 17 грудня 2021 року. У вересні 2021 року анонсовано третій сезон. У жовтні 2022 року розпочалася робота над сценаріями четвертого та п’ятого сезонів.

Під час затримки із погодженням безпекової допомоги Конгресом США, Словенія не зволікала та, ймовірно, таємно спорядила Україні військову допомогу.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті станом на 22.00 13 червня. За добу відбулося 87 бойових зіткнень. Ситуація залишається напруженою, проте, контрольованою.

13 червня сейм Литви постановив, що до списку призову у країні включатимуть осіб віком від 17 років.

13 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про кількість знищених ворожих засобів повітряної розвідки за тиждень.

На 81-му році життя померла французька співачка й акторка Франсуаза Арді.