Адміністрація Трампа оприлюднила 230 тисяч файлів у справі вбивства Мартіна Лютера Кінга
Джерело: The Washington Post
Адміністрація президента США оприлюднила понад 230 тисяч файлів, пов’язаних з убивством темношкірого лідера руху за громадянські права Мартіна Лютера Кінга у квітні 1968 року.
“Файли містять збірку документів ФБР, а також новинних вирізок, зібраних протягом десятиліть, в тому числі звіти, написані для повторного розслідування справи в 1976 році ФБР та в 1979-му – Спеціальним комітетом Палати представників з питань убивств”, – йдеться в повідомленні.
Як розповіли у виданні, файли не розкривають жодної нової інформації про стеження ФБР за Мартіном Лютером Кінгом. Як і про те, чи працювали федерали із засудженим убивцею Джеймсом Ерлом Реєм, як стверджували деякі дослідники і родина Кінгів.
Оприлюднення документів про вбивство Кінга відбулося на тлі вимог демократів і деяких республіканців розкрити інші документи, пов’язані із розслідуванням справи Епштейна.
Заступниця міністра оборони України з питань цифровізації Катерина Черногоренко залишає посаду. Сталось це незадовго після того, як відомство очолив Денис Шмигаль.
Світлана Поваляєва, українська письменниця, поетка, журналістка, громадська діячка та мати загиблих захисників Василя та Романа Ратушних, звернулася до влади на тлі протестів проти закону, що обмежує незалежність НАБУ та САП.
Уночі 23 липня російські окупанти атакували енергетичні об’єкти АТ “Укрзалізниця” одразу у двох регіонах.
Українські правоохоронці екстрадували з Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) організаторку шахрайської схеми, яка виглядом зборів на дрони для ЗСУ завдала українцям понад 50 млн грн збитків.
Міжнародний фонд “Відродження” закликає скасувати закон про підпорядкування НАБУ та САП генеральному прокурору та повернути незалежність антикорупційним органам.