В Угорщині скаржаться, що нафтопровід «Дружба» знову не працює
Джерело: Петер Сіярто/Facebook
Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто поскаржився на зупинку постачання нафти з РФ через нафтопровід “Дружба”.
“Вночі ми отримали повідомлення, що втретє за короткий час стався напад на нафтопровід “Дружба” на російсько-білоруському кордоні. Постачання нафти до Угорщини знову зупинилося! Це черговий напад на енергетичну безпеку нашої країни. Чергова спроба втягнути нас у війну. Це не вдасться! Ми й надалі всіма силами підтримуємо зусилля, спрямовані на досягнення миру, і захищатимемо національні інтереси!”, – написав дипломат.
- У ніч на 18 серпня підрозділи Сил безпілотних систем Збройних Сил України, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони, вдарили по нафтоперекачувальній станції “Нікольскоє”, що у Тамбовській області РФ.
- Міністр закордонних справ Андрій Сибіга прокоментував заяву глави МЗС Угорщини Петера Сіярто, котрий поскаржився на Україну через атаку на нафтопровід.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
Біля узбережжя східної Лівії знайшли ще 11 тіл мігрантів після того, як минулого тижня перекинувся човен. Загальна кількість знайдених загиблих зросла до 26, ще десятки людей можуть залишатися зниклими в морі.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Минулого тижня з тимчасово окупованих територій врятували 15 українських дітей та підлітків. Кожен із них пройшов через постійний тиск, погрози та страх, але сьогодні це нарешті позаду.
На Івано-Франківщині рятувальники виявили та підняли з річки Дністер тіло хлопця 2013 року народження, котрий зник напередодні у місті Галич.