Окупанти атакували газовидобувні об’єкти на Полтавщині
Джерело: ДТЕК
Російські окупаційні війська атакували об’єкти газовидобувної промисловості у Полтавській області.
Під атакою опинились об’єкти ДТЕК Нафтогаз, повідомили у компанії.
Ворог бив по них ракетами і дронами. Унаслідок атаки робота об’єктів газовидобутку у регіоні зупинена.
Зауважимо, що окупанти посилили атаку на газову інфраструктуру України. Зокрема напередодні повідомлялось, що за останні сім днів російські окупанти тричі здійснили масовані атаки на об’єкти газової інфраструктури “Нафтогазу”.
- Голова правління НАК “Нафтогаз України” Сергій Корецький заявив, що Росія цілеспрямовано атакувала газову інфраструктуру України у ніч на 5 жовтня.
Вдень 23 червня російські окупанти завдали ракетного удару по Кривому Рогу. Є жертва та постраждалі.
Південна Корея заявила про готовність прийняти всіх північнокорейських військовополонених, які опинилися в полоні в Україні після участі у війні на боці Росії, якщо вони добровільно висловлять бажання переїхати до Південної Кореї.
У Хмельницькій області внаслідок вибуху невідомого предмета поранень зазнав 11-річний хлопчик.
Гондурас планує закупити українські безпілотники в межах посилення боротьби з наркоторгівлею та посилення безпеки кордонів.
Вранці 23 червня російські окупанти вдарили по Запоріжжю. Є руйнування та поранена.