Окупанти атакували газовидобувні об’єкти на Полтавщині

Джерело: ДТЕК

Російські окупаційні війська атакували об’єкти газовидобувної промисловості у Полтавській області.

Під атакою опинились об’єкти ДТЕК Нафтогаз, повідомили у компанії.

Ворог бив по них ракетами і дронами. Унаслідок атаки робота об’єктів газовидобутку у регіоні зупинена.

Зауважимо, що окупанти посилили атаку на газову інфраструктуру України. Зокрема напередодні повідомлялось, що за останні сім днів російські окупанти тричі здійснили масовані атаки на об’єкти газової інфраструктури “Нафтогазу”.

Вдень 23 червня російські окупанти завдали ракетного удару по Кривому Рогу. Є жертва та постраждалі.

Південна Корея заявила про готовність прийняти всіх північнокорейських військовополонених, які опинилися в полоні в Україні після участі у війні на боці Росії, якщо вони добровільно висловлять бажання переїхати до Південної Кореї.

У Хмельницькій області внаслідок вибуху невідомого предмета поранень зазнав 11-річний хлопчик.

Гондурас планує закупити українські безпілотники в межах посилення боротьби з наркоторгівлею та посилення безпеки кордонів.

Вранці 23 червня російські окупанти вдарили по Запоріжжю. Є руйнування та поранена.