У більшості областей запроваджено аварійні відключення світла
Джерело: Міненерго
За повідомленням Міністерства енергетики після нічної атаки РФ 22 жовтня у більшості регіонів діють графіки аварійних відключень електроенергії (ГАВ).
Аварійно-відновлювальні роботи вже почались там, де дозволяє безпекова ситуація.
Енергетики зроблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути електропостачання для всіх споживачів.
Скасують аварійні відключення коли вдасться стабілізувати ситуацію в енергосистемі.
“Стежте за повідомленнями на сторінках операторів системи розподілу (обленерго) вашого регіону”, – наголосили в Міненерго та закликали споживачів розумно використовувати електроенергію, аби знизити навантаження на систему.
Раніше повідомлялось, що аварійні та екстрені відключення діють у Києві, а також Київській, Дніпропетровській, Сумській та Полтавській областях.
- Протягом усієї ночі 22 жовтня війська РФ завдавали ударів по енергетичній інфраструктурі України.
Індія різко збільшила закупівлі російської нафти та вугілля після загострення конфлікту довкола Ірану, котрий вже спричинив перебої у постачанні енергоносіїв і зростання цін на світових ринках.
Московський нафтопереробний завод не працюватиме щонайменше шість місяців після значних пошкоджень, завданих атаками українських дронів.
Рятувальники знайшли та підняли з річки Тиса тіло десятирічного хлопчика без ознак життя, якого шукали понад дві доби поблизу села Гетиня у Берегівському районі Закарпатської області.
Державне бюро розслідувань розпочало досудове розслідування після журналістського розслідування про катування та смерті мобілізованих в 425 штурмовому полку “Скеля”.
Російські окупанти атакували обʼєкт критичної інфраструктури у Херсоні. Без світла залишилась центральна частина міста.